Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Gökorman doğa ile mimariyi gökyüzüne taşıyor

Gökorman doğa ile mimariyi gökyüzüne taşıyor

Sinpaş GYO güvencesiyle Çekmeköy Ormanı’nın hemen yanı başında hayat bulan Gökorman doğal hayata yaklaştıran mimari konseptiyle ev sahibi olmak isteyen herkesi yepyeni bir yaşam deneyimine davet ediyor. Sinpaş’ın Anadolu Yakası’ndaki 18. Projesi olan Gökorman’ın ilk fiyat avantajıyla ön satışları başladı.

Şile yolu üzerinde yükselen Gökorman, ağaçlarla çevrili katları, Türkiye’de ilk kez gökyüzüne uzanan doğa ile mimarisiyle İstanbul’un en dikkat çeken projesi olarak dikkatleri üzerine topluyor.

Gökorman projesi 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle tasarlanıyor. Dairelerin büyüklükleri 75 ile 204 metrekare arasında değişiyor. Toplam 420 konuttan meydana gelen projede doğal rekreasyon alanları ve orman manzarası bu projeden ev sahibi olmak istemeniz için en önemli etken. Dış cephesindeki yüzlerce ağaç ve binlerce bitki grubuyla tonlarca oksijen üretecek olan Gökorman’la Anadolu Yakası adeta yeniden temiz havaya kavuşuyor.

Gökorman projesinde konut fiyatları 450 bin TL’den başlıyor. Ödemelerde yüzde 5 peşinat sonrası banka kredisine uygun seçenekler sunuluyor. Projede ayrıca kişiye özel ödeme seçenekleri de sağlanıyor. Projenin sakinlerine sağladığı sosyal olanaklar arasında; yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, otopark ve güvenlik hizmeti bulunuyor.

Şile yolu üzerinde Çekmeköy-Ümraniye aksında konumlanan proje; Ikea ve Metro istasyonuna 4 dakika, Ataşehir’e ise 10 dakika uzaklıktan yer alıyor. Proje bağlantı yollarına dakikalar içinde ulaşılabilen lokasyonu ile de ideal bir yatırım fırsatı sunuyor. Gökorman projesinde yapılması planlanıyor.

 

 

Yorumlar kapalı.