Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Yeni nesil şehir hayatı Mint Çağlayan’da

Yeni nesil şehir hayatı Mint Çağlayan’da

Sefer Altıoğlu ve Erden Timur’un ortaklığında hayata geçen ve “Yeni nesil şehir hayatı Mint Çağlayan’da” mottosuyla ön plana çıkan Mint Çağlayan’ın satışları devam ediyor.

Mint Çağlayan projesi 14 katlı tek bloktan meydana geliyor. Projenin içerisinde 1+0 ve 1+1 daire seçenekleriyle toplam 140 konut yer alıyor. Dairelerin alanları 35 ile 77 metrekare arasında değişiyor. Ayrıca yeni nesil şehir hayatı Mint Çağlayan’da isteğe göre daireler birleştirilerek 111 metrekare büyüklüğünde 2+1 dairelere dönüştürülebiliyor. As-Os Mimarlık tarafından tasarlanan projenin son 4 katında binanın bütününden farklı bir cephe dokusu kullanıldı.

mint-caglayan1

Hayatı kolaylaştıran alternatifler yaratan Mint Çağlayan sakinlerine ihtiyaç duydukları her an otoparkta yer alan çevre dostu elektrikli arabaları ve Vespa motorları kiralama imkanı sağlıyor. Projede daire sakinlerinin misafirlerini ağırlayabileceği özel misafir odaları da bulunuyor. Bu alanların kullanımından elde edilecek gelirlerle sitenin aidat giderleri karşılanıyor. Mint Çağlayan’dan ev alanlara 18 ay kira garantisi sunuluyor. Daireler teslim edildikten sonra daire fiyatının binde 5’i oranında kira garantisi 18 ay boyunca yönetim tarafından garanti ediliyor.

Yeni nesil şehir hayatı Mint Çağlayan’da konut fiyatları 270 bin’den başlıyor, 465 bin TL’ye kadar yükseliyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 oranında indirim uygulanan Mint Çağlayan projesinin 4 banka ile anlaşması bulunuyor. Anlaşmalı bankalardan 120 aya kadar kredi kullanılabiliyor. Ayrıca şirket bünyesinde kişiye özel ödeme koşulları da sağlanıyor.

Çağlayan’ın merkezinde konumlanan Mint Çağlayan, Florance Nigthingale Hastanesi’ne komşu konumda inşa ediliyor. Çağlayan Adliyesi’ne oldukça yakın olan projeden yeni açılacak Çağlayan metro durağına 2, Mecidiyeköy metrobüs durağına 7, Trump AVM ve Cevahir AVM’ye  ise10 dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

 

 

Yorumlar kapalı.