Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Sarphan Finans Park, ofis ve rezidans yaşamının merkezi olacak!

Sarphan Finans Park, ofis ve rezidans yaşamının merkezi olacak!

Gökyüzüne uzanan yaşam

Sarp Group tarafından rezidans ve ofis yaşamını bir araya getiren Sarphan Finans Park projesi, mimari yapısıyla göz dolduruyor. Stüdyodan 3+1’e kadar farklı konut tiplerinin bulunduğu proje, gökyüzüne uzanan 46 katlı bloğu ile Ümraniye’de yükseliyor. Sarphan Finans Park’ın toplam inşaat alanı 808 bin 587 metrekare olarak belirleniyor. Projenin ofis bloğu 13 kat, otel bloğu ise 20 kattan oluşuyor.

3+1 daireler hala satışta!

Banka kredisine uygun olan Sarphan Finans Park’ta tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor. Ayrıca firma bünyesinde vade farksız taksit imkanları da sunuluyor. Konutlarda yüzde 1, ofislerde yüzde 18 KDV oranı uygulanıyor. Projede 2+1’lerin kiraları 2 bin 500 TL ile 2 bin 700 TL arasında olması bekleniyor. Sarphan Finans Park’ta 3+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 50 bin TL ile 1 milyon 470 bin TL arasında değişiyor.

 

 

 

Sarphan Finans Park Rezidans, her türlü ihtiyaca cevap veren olanaklarıyla sakinlerine konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Proje içerisinde lobi, resepsiyon, restoran-cafe, dükkanlar ve sosyal donatı alanları, rezidans hizmetleri, kapalı ve/veya açık havuz, sauna,buhar odası, masaj odaları, hamam, kuaför, fitness salonu, otopark ve her daire için bodrum katlarda depo alanı barındırıyor.
Yorumlar kapalı.