Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Butik Pera Gümüşlük Evleri ile gün batımına karşı tatlı hayat

Pera Gümüşlük Evleri ile gün batımına karşı tatlı hayat

Estetik ve rahatlık bir arada

Bodrum’un en güzel manzarasına sahip olan Gümüşlük’te hayat bulan Pera Gümüşlük Evleri bölgeden ev sahibi olmak isteyenleri huzur dolu bir yaşama davet ediyor. Perataş İnşaat tarafından teraslı ve bahçeli rezidans konut konsepti ile tasarlanan Pera Gümüşlük evleri estetik ve rahatlığı bir arada sunuyor.

Hem daire hem villa konsepti

İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği Pera Gümüşlük Evleri 10 bin metrekarelik bir alan üzerinde hayata geçiriliyor. Sakinlik sevenlerin tercihi Gümüşlük Koyunbaba mevkiinde 25 milyon dolar yatırım değeriyle inşa edilen proje 20 adet 2,5+1 daire ve 44 adet 4+1 bahçeli ve teraslı yatay villalar olmak üzere toplam 64 bağımsız konuttan meydana geliyor. Projede 2,5+1 daireler 122 metrekare, 4+1 tipindeki yatay villalar ise 253 metrekare büyüklüklerde dizayn ediliyor.

Pera Gümüşlük Evleri sakinlerinin ihtiyaç duyduğu her şeyi karşılamak adına içerisinde özel plaj, güneşlenme terasları, açık havuzu, spor merkezi, sauna, yürüyüş alanları ve yeme içme hizmeti verecek olan bir sosyal tesis barındırıyor. Pera Gümüşlük Evleri projesinin kendine ait 250 metrelik özel bir sahil şeridi ve bir adet iskelesi bulunuyor. Site içerisinde yer alan asansörle kolaylıkla sahile kadar ulaşım sağlanabiliyor.

Örnek daire hazır

2018 yılının son çeyreğinde teslim edilecek projede lansmana özel metrekare birim fiyatı 2 bin 500 dolardan başlıyor. Projede 2.5+1 daireler 335 bin dolardan, 4+1 villalar ise 632 bin dolardan başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Projeden yatırım yapmak isteyenler için Pera Gümüşlük Evleri’nde yüzde 40 peşinat ve 36 ay sıfır faizle banka kredisi kullanarak daire sahibi olabilmek mümkün. Ayrıca yatırımcılara 60 ve 120 ay vade imkanı da sunuluyor. Pera Gümüşlük Evleri projesinin örnek dairesi yatırımcıları bekliyor.

Pera Gümüşlük Evleri, Migros’a 1,1 kilometre, Palmarina’ya 6,9 kilometre, Acıbadem Hastanesi’ne 15,5 kilometre, Midtown AVM’ye 17,8 kilometre ve Marina Yacht Club’a 22,9 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

 

Yorumlar kapalı.