Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Eşsiz tasarım ile mükemmel özellikler: Bumerang Kartal

Eşsiz tasarım ile mükemmel özellikler: Bumerang Kartal

Özkartallar A.Ş. tarafından hayata geçirilen Bumerang Kartal, 9 bin 650 metrekare arsa üzerine kuruluyor. Yapı içerisinde 3 bodrum, zemin ve 36 kat olmak üzere toplam 40 kattan oluşan projede; 190 adet rezidans ve home ofis, 14 adet ticari ünite yer alıyor.

Projede dairelerin alanları 64 ile 374 metrekare arasında değişiyor. Proje, 60 bin metrekare kapalı inşaat alanına sahip. Proje kapsamında, 1+1, 2+1 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor.

bumerang
Bumerang Kartal, LEED sertifikasına uygun olması nedeniyle çevre dostu binanın önemli örneklerinden biri arasında yerini alıyor.

Bumerang Kartal’da metrekare birim fiyatı 6 bin TL’den başlıyor. Projenin teslim tarihi Aralık 2019 olarak planlanıyor. Bumerang Kartal’da yüzde 1 KDV avantajıyla satışlar gerçekleştiriliyor. Krediye uygun olan projede şirket bünyesinde 36 aya kadar vadeli satışlar yapılıyor.

 

bumerang-kartal
Projedeki tüm mekanların deniz manzarasını görmesi için bina, bumerang şeklinde tasarlanıyor.

Sosyal donatı alanları ile dikkat çeken yatırım

Bumerang Kartal’da; 24 saat güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, cafe, restoran, sosyal tesis, fitnes center, spor salonu, çocuk oyun alanı, sauna, buhar odası, hamam, yeşil alan dinlenme alanları, ve yürüyüş alanları yer alıyor. Bumerang Kartal’da sürdürülebilirlik kapsamında su tasarrufu modellerinin geliştirilmesi, sudan geri dönüşümle yararlanılması amaçlandı. Arıtma sistemi ile elde edilen ve yağmur suyu toplama sistemiyle toplanan su, bahçe sulamasında kullanılıyor.

Bumerang Kartal projesi merkezi bir lokasyonda yükseliyor. Anadolu Adalet Sarayı’nın tam karşısında yer alan proje, metro durağına yürüme mesafesinde ve E-5 üzerinde inşa ediliyor. AE Mimarlık tarafından tasarlanan Bumerang Kartal, İshakoğlu Boya Fabrikası’nın arsası üzerinde bir dönüşüm projesi olarak yükseliyor.

 

 

Yorumlar kapalı.