Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN 4401 Residence Kağıthane’nin yeni gözdesi

4401 Residence Kağıthane’nin yeni gözdesi

Mari Yapı güvencesiyle Avrupa Yakası’nın merkezi bölgelerinden Kağıthane’de inşa edilen 4401 Residence geniş sosyal imkanları ve uygun fiyat politikasıyla bölgenin yeni gözdesi olmaya aday. İstanbul Kağıthane’de hayata geçirilen 4401 Residence projesi 3 bin 300 metrekare arsa alanı üzerinde 2 bloktan meydana geliyor. Projenin içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle toplam 290 adet daire yer alıyor. Konutların boyutları 75 ile 135 metrekare arasında değişiyor.

Zengin sosyal donatı alanları

4401 Residence projesi geniş sosyal olanaklarıyla ön plana çıkıyor. Projenin sakinlerine sunduğu sosyal donatılar arasında; Türk hamamı, sauna, fitness center, açık yüzme havuzu çok amaçlı toplantı salonu, kafeterya, market, kamelya & dış oturma alanları, çocuk oyun parkı, hobi odası (PS4, bilardo, masa tenisi, langırt), çok amaçlı sosyal tesis alanı, yürüyüş alanları ve özel peyzaj düzenlemesi ve otopark hizmeti yer alıyor.

Yüksek güvenlik hizmeti

Acil durum asansörü dahil olmak üzere her blokta 3 asansör bulunuyor. Otopark katlarından dairelere asansörlerle geçiş sağlanabiliyor. Otopark giriş çıkışları uzaktan kumanda ile yalnızca site sakinleri tarafından kontrol edilebiliyor. Sitenin içerisi 24 saat CCTV kapalı devre kamera sistemi ile izleniyor ve 24 saat güvenlik görevlisi tarafından korunuyor. Her dairenin 1 araçlık kapalı otopark alanı bulunuyor. Misafir araçlar için proje dışında özel bir park yeri tahsis ediliyor.

4401 Residence projesinde daire fiyatları 457 bin TL ile 1 milyon 360 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projenin 2019 yılının Aralık ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

 

 

 

 

Yorumlar kapalı.