Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Bulvar Atakent Ailelerin Öncelikli Tercihi

Bulvar Atakent Ailelerin Öncelikli Tercihi

Avrupa Yakası’nın gün geçtikçe değer kazanan bölgesi Halkalı’da hayata geçirilen Bulvar Atakent geniş daire seçenekleriyle ailelerin öncelikli tercihi! Lansman fiyatlarıyla satışa sunulan proje zengin sosyal donatı alanlarıyla göz dolduruyor.

İnşaat sektörünün öncülerinden MAKSEM ve OĞUZKAĞAN işbirliğiyle hayata geçirilen Bulvar Atakent 250 milyon TL yatırım değeriyle İstanbul’un hızla değer kazanan Halkalı bölgesinin Atakent lokasyonunda konumlandırılıyor. 22 bin 274 metrekare alan üzerine inşa edilen Bulvar Atakent projesinde 391 konut, 26 ticari ünite ve 1 adet kreş yer alıyor.

Bulvar Atakent içinde 1+0 ve 1+1 daire barındırmıyor

Bulvar Atakent projesinin en önemli özelliği çocuklu ailelere özel olarak tasarlanması. Bundan dolayı projede 1+0 ve 1+1 daireler bulunmuyor. Tamamı geniş ve ferah dairelerden oluşan proje 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle dizayn ediliyor. Konutların büyüklükleri 110 ile 184 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Teslimler 2018’de

Dairelerin metrekaresi lansmana özel olarak 4 bin 300TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Şirket bünyesinde 10 farklı vade farksız taksitlendirme veya 120 aya kadar anlaşmalı bankalar aracılığıyla kredi kullanılan projede yatırımcılara özel ödeme imkanları da sağlanıyor. Kaba inşaatının tamamlandığı projede daire teslimlerinin 2018 yılının Ağustos ayında yapılması planlanıyor.

Bölgede yaşayanların ve proje sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan ticari üniteler, site içi güvenliğini sağlamak amacıyla konutların bulunduğu bölümden ayrı bir kısımda konumlandırılıyor. Bulvar Atakent meydanında 16 bin metrekarelik bir alan peyzaj düzenlemesine ayrılıyor. 7/24 güvenlik hizmeti verilen projede kreş, kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark gibi zengin sosyal donatı alanları bulunuyor. Bunun yanı sıra MAKSEM-OĞUZKAĞAN Ortaklığı, Bulvar Atakent’in yanı başında, anaokulundan liseye kadar olan eğitim ihtiyacına cevap verecek düzeyde 2 kolej ve 1 Fen ve Teknoloji Meslek Lisesinden oluşan bir eğitim kompleksi de inşa ediyor.

Şehrin her yerine kolay erişim

Atakent’in merkezinde yükselen Bulvar Atakent, Basın Ekspres Yolu, E-5 Otoyolu ve TEM Otoyolu’na yakın bir noktada yer alırken projeden, Atatürk Havalimanı’na 10 dakikada ulaşım sağlanabiliyor.  Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı bağlantı yoluna da yakın bir noktada yer alan proje, Metro hattına olan yakın mesafesiyle de şehrin her bölgesine kolay erişim avantajı sunuyor.

Yorumlar kapalı.