Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Novo Maison ile cennette lüks yaşam

Novo Maison ile cennette lüks yaşam

Novo Maison ultralüks gelecek sunuyor

Ege’nin incisi Bodrum’un yeni cazibe merkezi Gündoğan’da hayat bulan Novo Maison bölgede ayrıcalıklarla dolu ultralüks bir gelecek vaat ediyor. 8 özel villadan oluşan özel projeye hayatı yeniden keşfetmeye davet ediyor.

 KLT Yapı güvencesiyle Bodrum Gündoğan’da hayat bulan Novo Maison projesi üstün özelliklerle dolu yaşam alanlarıyla ön plana çıkıyor. 4 bin metrekarelik bir alan üzerinde sekiz lüks villadan meydana gelen projede her villa beş oda, iki salon ve altı banyodan oluşan toplam 360 metrekarelik bir alandan oluşuyor. Her villanın toplam 120 metrekare terası, özel yüzme havuzu, üç araçlık otoparkı bulunuyor.

İhtiyacınız olan her şey villalarda mevcut

Villaların bahçe katında odaların yanı sıra bir zen bahçesi ve iç teras; zemin katında ise 60 metrekarelik havuzlu teras ve şömine yer alıyor. Teras katında ise geniş bir teras ve mutfak alanı bulunuyor. Villalarda geniş ve ferah yaşam alanları yaratmak için tavan yüksekliği ise 2.75 metrekare olarak dizayn edildi. Bunun yanı sıra projedeki villalar yerden ısıtma, asansör, sauna, spor ve hobi salonu, akıllı ev sistemi, VRV soğutma ve ısıtma sistemi ile Gaggenau marka beyaz eşyalar ve şöminelerle tasarlanıyor.

Projenin içinde yer alan site içi kamera ve güvenlik sistemi, teknik personel ve bahçıvandan oluşan destek ekibi projenin sakinlerine sunduğu hizmetler arasında. Projenin otoparkında misafirler için ayrılan 20 araçlık bir alan da mevcut.

Modern mimari NOVO Maison projesini tercih eden sakinlerin hakettiği lüksü ve konforu yaşaması açısından oldukça büyük önem taşıyor. Projesinin mimari dokunuşları Yüksek Mimar Mühendis Dündar Ercan ve Yüksek Mimar Beyza Özer imzası taşıyor. Projenin aydınlatma tasarımı ise ışığın ustalarından Gürol Ayan tarafından tasarlandı.

Teslime kadar yüzde 30 prim

Bodrum’un eşsiz bölgesi Gündoğan’dan ev sahibi olmak isteyenler için Novo Maison projesi ulaşım ağlarına 1 dakika, Palmarina Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika, Bodrum Golf Kulübü’ne ise 15 dakika mesafede konumlanıyor. Projenin teslim süresine kadar minimum yüzde 30 oranında prim yapması bekleniyor. Novo Maison’da villaların fiyatları 1 milyon Euro’dan başlıyor, 1 milyon 350 bin Euro’ya kadar yükseliyor. Denize bir buçuk dakikalık bir mesafede bulunan ve muhteşem manzarasıyla dikkat çeken Novo Maison projesinde kalan son üç villa yeni sahiplerini bekliyor.

 

Yorumlar kapalı.