Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Locamahal Veliefendi konforda sınır tanımıyor

Locamahal Veliefendi konforda sınır tanımıyor

“Yerinizi alın, geleceği kazanın” sloganıyla İstanbul’un pilot bölgesi Zeytinburnu’nda prestijli bir yaşam merkezi olarak hayata geçirilen Locamahal Veliefendi konforda sınır tanımayan, mutluluk garantili yaşam alanları yaratıyor. Kentsel dönüşüm projelerinin öncü markası KİPTAŞ, İstanbul’un en merkezi bölgelerinden Veliefendi’de 1.262 konutluk yeni bir projeye imza atıyor. İstanbul  Zeytinburnu’nda kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilen Locamahal Veliefendi projesi lokasyon avantajıyla dikkat çekiyor.

Locamahal Veliefendi 36 bin metrekare alan üzerinde toplam 20 bloktan meydana geliyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine sahip 1.262 konut bulunuyor. Konutların büyüklükleri 119 ile 208 metrekare arasında değişen boyutlarda tasarlanıyor. Proje konutların yanı sıra 75 adet ticari alanı da bünyesinde barındırıyor. Locamahal Veliefendi projesinin mimari detayları Özgüven Mimarlık imzası taşıyor.

Alternatif ödeme koşulları

Ayrıcalıklı konumu, modern mimari yapısı ve birinci sınıf malzeme kalitesi ile bölgenin sembol projesi olmaya aday olan Locamahal Veliefendi’de dairelerin metrekaresi lansmana özel  5 bin 750 TL’den başlıyor. Projede konutların fiyatları 641 bin TL’den başlıyor, 1 milyon 963 bin TL’ye kadar yükseliyor. Locamahal Veliefendi projesi yatırımcılara yüzde 20 peşin ödemede 12, 18 ve 24 aya kadar taksit, yüzde 40 peşin ödemede ise 36 aya kadar taksit imkanı sunuyor. Ayrıca firma banka kredilerinde; 120 aya varan vadelerde düşük faizli ödeme modelleri de geliştiriyor. KİPTAŞ, Locamahal Veliefendi projesinin teslimlerini 2020 yılının sonunda gerçekleştirmeyi planlıyor.

Çocuklara özel alanlar

Modern yaşamın tüm özelliklerinin yer alacağı Locamahal’in 21 bin metrekarelik bir kısmı peyzaj alanına ayrılıyor.  Yaşama dair tüm ayrıcalıkları şehrin kalbine taşıyan projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise; temalı çocuk oyun alanları, spor sahaları, fitness merkezi, sauna, Türk Hamamı, havuz, ve tam 650 metre uzunluğunda bir parkur bulunuyor. Bu parkur; koşu, yürüyüş ve bisiklet yollarının tamamını içinde barındırıyor. Sakinlere de sitenin dışına çıkmadan, spor yapmak için istediği yolu seçmek kalıyor. Ayrıca projenin içerisinde çocuklara özel; atlama taşları, metal sazlıklar, tırmanma duvarı, kum havuzu, kaydırak, tünelli kaydırak, oyun tepeleri ve  temalı oyun parklarıyla keyifle vakit geçirebilecekleri geniş alanlar yaratılıyor. Projede her daireye özel tanımlanan otopark alanlarının yanı sıra 7/24 kesintisiz güvenlik hizmeti veriliyor.

Locamahal Veliefendi ulaşım akslarının merkezinde

Gayrimenkul yatırımcılarının gözde noktaları arasında yer alan ve kazançlı bir gelecek vadeden Locamahal Veliefendi, konumuyla yatırımcılara büyük avantaj sağlıyor. E-5 Karayolu’nun yanı başındaki konumuyla bölgenin en ulaşılabilir projesi olarak öne çıkan Locamahal Veliefendi’den, Zeytinburnu Metro durağına ve metrobüse yürüyerek ulaşm sağlanabiliyor. Proje ayrıca sahil yolu bağlantısıyla Bakırköy Deniz Otobüslerine, Avrasya Tüneline ve  Marmaray’a 5’er dakikalık mesafede konumlanıyor.

Yorumlar kapalı.