Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Vadi Koru ile doğanın sesine kulak verin

Vadi Koru ile doğanın sesine kulak verin

Invest İnşaat, Ayazağa’nın en değerli arazilerinden birinde hayata geçirdiği karma yaşam projesi Vadi Koru ile şehrin içinde huzur dolu bir yaşamın gerçekliğini ortaya koyuyor.  Geliştirdiği kaliteli projeler ile gayrimenkul sektörünün öncü markalarından biri olan Invest İnşaat, Ayazağa’da hayata geçireceği yeni projesi Vadi Koru’yu yatırımcıların beğenisine sundu. Ayazağa bölgesinin geliştiricilerinden olan deneyimli firma, bölgenin en nadide ve değerli arazilerinden biri üzerine konumlanan ve konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan karma yaşam projesi Vadi Koru ile şehrin içinde huzurlu ve ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Üç tarafı orman

Gayrimenkul sektöründe “güven”, “mutluluk” ve “kalite” ekseninde başarılı işlere imza atan Invest İnşaat, Vadi Koru projesini de bu üç temel ilke üzerinde şekillendiriyor. Vadi Koru, Ayazağa’da bulunan nadide arazilerden biri olmasının yanında sanayi dönüşümü olarak hayata geçirilmesinden dolayı da gayrimenkul sektörü için büyük bir önem taşıyor. Üç tarafı Belgrad Ormanları ile çevrili olan Vadi Koru, 20 bin metrekare arsa üzerinde 5 blok halinde hayata geçiriliyor. Projenin 3 bloğu konutlara, 2 bloğu ofis ve ticari alanlara ayrılıyor. 200 milyon TL yatırım değerine sahip projenin içerisinde 242 konut, 84 ofis ve 12 ticari ünite bulunuyor.

Çevreyi koruyan proje

Projenin konut blokları, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle alıcılara sunuluyor. Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde geliştirilen Vadi Koru’da konutların boyutları 67 ile 191 metrekare arasında değişiyor. Vadi Koru’nun ofis bloklarında ise; her katın 6 bağımsız bölümden oluşmasının yanında 133 ve 257 metrekare aralığında ofisler bulunuyor. Yola cepheli olarak tasarlanan 12 adet ticari birim, 278 ile 1.484 metrekare aralığında değişen boyutlarda dizayn ediliyor.

Vadi Koru, tasarım ve mimarisinin yanında bulunduğu alan itibariyle de sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam alanı yaratıyor. Toplam 85 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Vadi Koru projesinin mimari dokunuşları Türkiye’nin önemli mimari ofislerinden İki Design’ın da kurucusu olan Murat Kader tarafından gerçekleştiriliyor. Projede geniş cam yüzeyler, hem manzaranın keyfine varılmasına imkân vererek hem de güneş ışığının daha çok içeriye girmesini sağlayarak, enerji tasarrufuna ve dolayısıyla da çevreye katkı sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Vadi Koru projesinde daireler lansman dönemine özel olarak 8 bin TL metrekare fiyatıyla satışa sunuluyor.

Dev peyzaj alanı

Belgrad Ormanı’yla çevrili konumunun yanı sıra 6 bin 500 metrekarelik peyzaj ve sosyal yaşam alanına sahip olan Vadi Koru, doğa ve şehir yaşamını bir araya getiriyor. Zengin donatı alanlarıyla sosyal hayatı yaşayanların bir adım ötesine taşıyan projede alışveriş caddesi, açık–kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahasıyla yürüyüş alanları ve çocuk oyun alanları yer alıyor.

Merkezi konum avantajı

Ayazağa bölgesi, Levent–Maslak–Nişantaşı gibi İstanbul’un merkezi noktalarının alternatifi niteliğinde bir lokasyon olarak ön plana çıkıyor. Vadi Koru, İstanbul’un iş merkezi olarak öne çıkan, Maslak’ın komşusu konumundaki Ayazağa bölgesinde yükseliyor. Proje, Türk Telekom Stadyumu ve Seyrantepe Metrosu’na, ayrıca Invest İnşaat’ın da yatırımcısı olduğu Havaray ve Vadistanbul AVM’ye sadece 300 metre uzaklıkta konumlanıyor. Bunun yanında proje, Maslak’a ise 3 kilometre, İstinye sahiline 5 kilometre ve Göktürk’e 7 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Doğa ve kent arasında köprü olacak

Vadi Koru, kullanıcıya ormanın huzurunu, dinamizmini ve enerjisini vermek ve şehir yaşamının içinde şehirden uzak bir hayat sunmak amacıyla hayata geçiriliyor. Ayazağa Cendere bölgesindeki sanayi dönüşümün bir parçası olan Vadi Koru, bölgenin sanayi görünümünden kurtularak modern şehir yaşamının bir parçası olmasını sağlayacak olan projelerin başında yer alıyor. Doğa ve kent yaşamı arasında modern bir köprü olan proje aynı dili konuşan 5 blok ile herkesin içinde var olmak istediği bir proje olarak farkını ortaya koyuyor. Tüm bunların yanında Vadi Koru’ya, Anadolu ve Avrupa yakasındaki merkezi bölgelerden de kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor.

 

Yorumlar kapalı.