Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Infinity of Yalıkavak hayalleri gerçek kılmaya geliyor

Infinity of Yalıkavak hayalleri gerçek kılmaya geliyor

ConCept Yapı A.Ş güvencesiyle Bodrum Yalıkavak’ta hayat bulan İnfinity of Yalıkavak sakinlerine yılın 12 ayı boyunca lüks ve prestijli bir yaşam imkanı sunuyor. 6 bin metrekare arsa üzerinde yaşama geçirilen İnfinity of Yalıkavak projesi 5 müstakil villadan meydana geliyor.

İnfinity of Yalıkavak projesinde villalar 3 katlı olarak yükseliyor. Projede villalar 6+1 daire tipinde dizayn ediliyor. Villaların her birinde 750 metrekarelik bahçe alanı tasarlanıyor. Proje sakinlerine; müstakil otopark, müstakil havuz ve bahçe, ebeveynlere özel ayrıca 150 metrekare jakuzili bahçe, hamam ve sauna, fitness salonu, akıllı ev teknolojisi, yerden ısıtma, güvenlik, 2 dönüm organik bahçe ve yürüyüş parkuru gibi ayrıcalıklar sağluyor. Ayrıca projedeki ısıtmalı havuz ile sakinler yıl boyunca havuzun keyfini çıkarabiliyor.

infinity-of-yalikavak-havuz

Yılın 12 ayında da yaşam imkanı sunulan ve 6 bin metrekare üzerine modern ve özgün  mimariyle dizayn edilen projede, 2 bin metrekare botanik ve organik bahçe alanına ayrılıyor. Lüks olan her unsurun standart olduğu, 2 bin metrekare organik bahçeye sahip, her biri 650 metrekare bahçe içinde, 565 metrekare kullanım alanına sahip 5 evden oluşan proje şehir hayatına bir adım uzaklıkta doğa ile baş başa huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.

infinity-of-yalikavak-ic

12.5 milyon Euro yatırım değerine sahip olan Infinity Of Yalıkavak projesinde 5 villanın satışı başladı. Denize 500 metre mesafede, panoramik Yalıkavak ve Palmarina manzarası sunan projede metrekare birim fiyatı 4 bin 700 Euro’dan başlıyor. Projeden şimdi ev sahibi olanlar, 7 ay içinde yüzde 15 kazançlı çıkıyor. 2017 yılının Haziran ayında teslim edilmesi planlanan projede teslimlere kadar firma bünyesinde taksit imkanı da sunuluyor. Infinity of Yalıkavak projesinden Yalıkavak merkeze 10 dakika, Bodrum merkeze 30 dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

 

 

Yorumlar kapalı.