Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Heran İstanbul ile pencereniz hep mutluluğa açılsın

Heran İstanbul ile pencereniz hep mutluluğa açılsın

Destek Grup güvencesiyle Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezi Kartal’da hayat bulan Heran İstanbul, deniz ve Adalar manzarasına sahip daireleri ve lansman dönemine özel fiyatlarıyla yatırımcılar için mutluluğa doğru bir kapı açıyor.  1983 yılından bu yana hizmet, teknoloji danışmanlığı, tarım, bilişim ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Destek Group, İstanbul’daki ilk projesi Heran İstanbul’u satışa çıkardı. Deneyimli marka Anadolu Yakası’nın parlayan yıldızı Kartal’da hayata geçirdiği Heran İstanbul projesinde yatırımcılara panoramik deniz ve adalar manzarasına sahip daireleri ve lansman dönemine özel 269 bin TL’den başlayan fiyatlarla huzurlu bir yaşam sunuyor.

Heran İstanbul tüm aile tiplerine uygun

“Her an mutluluk” mottosuyla hayata geçirilen Heran İstanbul, lüks anlayışına getireceği yeniliklerle bölgenin enerji akışını değiştirmeyi hedefliyor. Lüks ve konforlu detaylara sahip Heran İstanbul, 63 bin 210 metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediliyor. İstanbul’un en hızlı gelişen ve dönüşen bölgesi Kartal’da, 4 blok halinde yükselen Heran İstanbul’da toplam 318 konut ve 20 cadde mağazası yer alıyor. Proje her aile tipine hitap edecek şekilde 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve loft daire seçenekleriyle tasarlanıyor. Projede dairelerin boyutları 72 ile 178 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Zengin sosyal alanlar

Estetik tasarımı ile dikkat çeken proje, içerisinde barındırdığı zengin donatı alanlarıyla sosyal hayatı sakinlerinin yanı başına getiriyor. Projenin içerisinde; kapalı yüzme havuzu, spor salonu, yürüyüş yolları, koşu parkuru ve 477 araçlık kapalı otopark yer alıyor. Heran İstanbul’da ayrıca, tüm ihtiyaçların karşılanabileceği mağazalar site sakinlerine sadece bir asansör uzaklığında bulunuyor. Yüksek yatırım potansiyeline sahip Heran İstanbul projesinde 1+1 daireler lansman dönemine özel 269 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Merkezi lokasyon avantajı

Anadolu Yakası’nın yeni iş ve yaşam merkezi haline gelen Kartal’ın son projesi “Heran İstanbul”, lokasyonuyla da avantaj sağlıyor. Ulaşım ağı aksında yer alan “Heran İstanbul”dan merkezi yerlere dakikalar sonra ulaşmanız mümkün.  Yüksek Hızlı Tren İstasyonu’na, resmi kurumlara ve Pendik Marina’ya yakın bir noktada bulunan proje; E-5 Otoyoluna 1,5 kilometre, Kartal-Kadıköy Metro hattına 1 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanına ise 7 kilometre mesafede yer alıyor. İnşa çalışmalarının devam ettiği Heran İstanbul’da yaşamın 2019 yılının Aralık ayında başlaması planlanıyor.

Yorumlar kapalı.