Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Yurtdışında akıllı yatırımın adresi: Ocean by Conrad Resort

Yurtdışında akıllı yatırımın adresi: Ocean by Conrad Resort

Hem yatırım, hem tatil fırsatı

Dünyaca ünlü Amerikalı gayrimenkul şirketi Heafey Group’un PROJEBEYAZ Uluslararası Gayrimenkul ortaklığıyla Florida’nın en güzel sahillerinden Fort Laudardale’de hayata geçirdiği yeni projesi Ocean by by Conrad Resort, Amerika’da hem yatırım, hem tatil fırsatını bir arada sunuyor. Türkler şu sıralar Yurtdışında akıllı yatırımın adresi Ocean by Conrad Resort’u tercih ediyor.

Proje Florida’nın en güzel sahillerinden Fort Laudardale’de hayat buluyor.

Fort Lauderdale plajının tam karşısında, Atlantik Okyanusu’na karşı nefes kesen bir manzara sunan Ocean by Conrad Resort iki bina halinde yükseliyor. 24 kattan meydana gelen Ocean by Conrad Resort’un en önemli özelliği ise 6. ve 17. katları arasında kalan bölümün condo-hotel konseptiyle, 18. ve 24. katları arasında kalan kısımların ise rezidans olarak kullanılması.

Rezidanslar lüks bir otel konseptiyle tasarlanıyor.

Şehrin dokusuna uygun ihtişamlı bir tasarım

Kuzey Amerika’da işletilecek ilk rezidans projesi olan bu dikkat çekici tesisteki rezidansların, Hilton otellerinin Premium markası olan CONRAD tarafından condo-hotel mantığıyla yani lüks bir otel konseptiyle işletilmesi planlanıyor. Ünlü tasarımcı Steven G. Tarafından tasarlanan Ocean by Conrad Resort’taki rezidanslar, tamamı özel tasarım mobilyalarla dizayn edilen, 47 ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle toplam 290 lüks daireden oluşuyor.

Dairelerin içerisinde bulunan akıllı ev teknolojisi sistemi, Sub Zero / Wolf mutfak, Double Kohler & Water works mermer banyolar, Büyük ekran flat TV gibi özellikler sakinlerine ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını açıyor.

Sub Zero / Wolf mutfak

Ocean by Conrad Resort’ta rezidans dairelerin fiyatları 480 bin dolar ile 1 buçuk milyon dolar arasında değişiklik gösteriyor. Ayrıca projede yer alan penthouse dairelerin ise 6 milyon 200 bin dolara satılması planlanıyor.

 Mortgage ile ev sahibi olma imkanı

PROJEBEYAZ Uluslar arası Gayrimenkul, Ocean by Conrad Resort’tan yatırım yapmayı düşünenlere bu süreçte mortgage imkanı da sağlıyor ve evinizi seçtiğiniz andan tapunuzu teslim aldığınız zamana kadar her türlü desteği size sunuyor. Yüzde 30 peşinatla konut sahibi olunabilen projede yatırımcılardan geri kalan yüzde 70’lik kısmın teslim tarihinden önce ödenmesi isteniyor.

Daireni kirala, yüzde 8 kira geliri elde et

Ocean Conrad Resort’ta oturma izni olmayan Türk yatırımcılara yılda 1 ile 3 ay arası (Yeni Yıl, Boat Show zamanları hariç) konaklama imkanı sunuluyor. Bunun yanı sıra ev sahipleri tercihe göre dairelerini Hilton Conrad’a kiralayıp senelik yüzde 8 brüt kira geliri garantisi elde edebiliyor. Ayrıca dairelerini senede 30 gün Conrad’ın bütün imkanlarından yararlanarak ücretsiz kullanabilme hakkında da sahip oluyor. Bu sayede Golf ve Tenis Country Club üyeliği de kazandıkları ayrıcalıklar arasında oluyor. Ayrıca Hilton Honors kapsamında ömür boyu Diamond üyeliğe sahip olup tüm dünyadaki Hilton ve Conrad’larda VIP olarak ağırlanıyorlar.

Florida eyaletinin en cazibeli ve yaşanabilir noktası olan Fort Lauderdale’de yer alan Ocean by Conrad Resort’tan, sosyo ekonomik yapısı en yüksek şehirlerden biri olan Miami’ye 30 dakikada, Orlando’ya ise 3 saatte ulaşım sağlanıyor. Yat tutkunları ve okyanus seyahatçileri için tam bir cennet olan bölgede aynı zamanda 750 milyon dolara tamamen yenilenip Bussiness Class statüsüne yükseltilmiş bir havaalanı da bulunuyor. The Ocean by Conrad Resort’un 2017 yılının Eylül ayında hizmete girmesi planlanıyor.

 

Yorumlar kapalı.