Exclusive Homes GÜNDEM Hayalinizdeki yaşam için son 8 daire

Hayalinizdeki yaşam için son 8 daire

Ceylan İnşaat,  Fikirtepe kentsel dönüşüm projesi kapsamında Kadıköy Göztepe’de hayata geçirdiği Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları için muhteşem bir kampanya düzenledi. İnşaatının yüzde 45’ini tamamlanan ve son 8 dairesi kalan proje için 31 Aralık’a kadar devam edecek kampanya kapsamında Ceylan İnşaat, banka kredisi olmadan 101 ay vade ile faizsiz şirket finansmanı sunuyor.

Son 8 daireyi kaçırmayın

Ceylan İnşaat, lansman fiyatlarıyla satışı tüm hızıyla devam eden projesi Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları için yılbaşına özel bir kampanya düzenliyor. Ceylan İnşaat, inşaatının yüzde 45’ini tamamlanan ve son 8 dairesi kalan proje için 31 Aralık’a kadar devam edecek kampanya kapsamında, banka kredisi olmadan 101 ay vade ile faizsiz şirket finansmanı sunuyor.

Bağdat Caddesi ve Fenerbahçe Stadı’na 500 metre, Kalamış Marina ve Moda’ya 750 metre mesafede bulunan Zer Muhteşem Yeni Yıl Konutları, ulaşım ağına yakınlığıyla da büyük beğeni topluyor. Yeni konuklarının metro, Marmaray, Avrasya Tüneli, metrobüs ve deniz yolu gibi ulaşım akslarına dakikalar içinde ulaşılabilmesine olanak tanıyan ZER Muhteşem Yeni Yıl Konutları, Bağdat Caddesi, Kalamış Marina ve İstanbul Finans  Merkezi gibi şehrin cazibe merkezlerine komşu olmasıyla da diğer projelerden ayrılıyor.

Yorumlar kapalı.