Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Avenue İstanbul Beykent’e Cadde Konsepti Getiriyor

Avenue İstanbul Beykent’e Cadde Konsepti Getiriyor

İstanbul Beykent’e kazandırılan yeni yaşam caddesi Avenue İstanbul yeşili bol ve su ile iç içe tasarlanan konseptiyle hem ferah yaşam alanları sunuyor hem de açık havada alışveriş keyfi yaşatıyor.  Gül İnşaat güvencesiyle İstanbul’un Beykent lokasyonunda hayata geçirilen Avenue İstanbul projesinin lansman satışları başladı. Residence, alışveriş merkezi ve ofis birlikte tasarlanan Avenue İstanbul, Miami’de oldukça yaygın olan Bal Harbour konseptini de Avrupa Yakası’na taşıyor. Doğa ve su alanları iç içe planlanan Avenue İstanbul’da açık havada alışveriş imkanı da bulunuyor.

30 bin metrekarelik bir arazi üzerinde konumlandırılan Avenue İstanbul 736 daire, 40 ofis ve 170 adet seçkin mağazayı barındıran bir alışveriş merkezinden meydana geliyor. Projenin 30 bin metrekarelik kısmı kiralanabilir alanlara, 75 bin metrekarelik kısmı ise satılabilir alanlara ayrılıyor.

Ferahlık ve konfor ön planda

Avenue İstanbul projesi her aileye uygun geniş ve ferah daire seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Projede 1+1 daireler 89 metrekare, 2+1 daireler 139 ile 156 metrekare arasında değişen alternatiflerde, 3+1 daireler ise 187 metrekare büyüklüğünde tasarlanıyor. Projenin en dikkat çekici özelliği ise geniş ve ferah balkonlu dairelerin sahip olduğu eşsiz deniz ve göl manzarası.

Avenue İstanbul eğlencenin adresi

Avenue İstanbul ailenizle birlikte keyifle vakit geçirip, tüm ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabileceğiniz sosyal donatı alanlarını içinde bulunduran yeni nesil bir alışveriş merkezi konseptine sahip. Dünya lezzetlerinden oluşan cafe ve restoranlar, moda ve eğlence durakları Avenue İstanbul ile evinizin konforuna taşınıyor. Şehrin buluşma noktası olacak Avenue İstanbul’da yemyeşil bir avlunun etrafında evinizin ihtiyaçlarını karşılayacağınız tüm hizmetler, dünyanın en prestijli markaları ve eşsiz lezzetler bir arada buluşuyor. Cafeler, restoranlar, çocuk eğlence alanları ve günlük hayatı kolaylaştıracak toplam 170 ticari ünitenin hizmet vereceği projede üstü açılır kapanır teknoloji ile alışveriş daha keyifli hale geliyor. Ayrıca projenin içerisinde bulunan dünya mutfağından yerel tatlara uzanan birbirinden farklı lezzetleri tadabileceğiniz gastronomi sokağında da birçok seçenek sizleri bekliyor. Avenue İstanbul projesi Miami’deki Bal Harbour konseptini Beykent’e getiriyor. Yeşil, su ve açık havada alışveriş teması projenin en önemli özelliğini oluşturuyor.

530 milyon TL’lik yatırım değeriyle hayata geçirilen Avenue İstanbul projesinde konutların metrekare birim fiyatları lansmana özel 4 bin TL’den başlıyor. Lansmana özel 4 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkan Avenue İstanbul’da, proje bitiminde metrekare birim fiyatlarının 8 bin TL’ye kadar yükselmesi öngörülüyor. Gül İnşaat projedeki konutları 2019 yılının Eylül ayında teslim etmeyi planlıyor. Projenin içerisinde yer alan alışveriş merkezinin açılışı ise 2018 yılının Eylül ayında gerçekleşecek.

Her Yere Bir Adım

Beykent bölgesinin girişinde yükselen proje, E-5 Karayolu’na komşu konumda ve Tem Otoyolu – Hadımköy Bağlantı yolu karşısında yer alıyor. Yanı başında bulunan Tüyap metrobüs durağı sayesinde Avenue İstanbul’dan şehrin her yerine kolayca ulaşılabiliyor. Projeden Beykent Üniversitesi’ne 1 dakikada, Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’ne ve Beylikdüzü Devlet Hastanesi’ne 3 dakikada, Beylikdüzü Yaşam Vadisi Şehir Parkı’na ve Büyükçekmece Sahile 5 dakikada, Hadımköy Tem Gişeler’e 6 dakikada ve Atatürk Havalimanına ise 20 dakikada erişim sağlanıyor.

Yorumlar kapalı.