Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Gökçe Meriçten: “Ferko Line ofis projesi ile keyifli ve huzurlu bir çalışma ortamı sunacağız”

Gökçe Meriçten: “Ferko Line ofis projesi ile keyifli ve huzurlu bir çalışma ortamı sunacağız”

 

Yakın gelecekte İstanbul’un 4 ticaret merkezinden biri olacağı öngörülen Kağıthane’de prestijli bir ofis projesi hayata geçiriliyor: Ferko Line. Projeyi, Ferko Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten’den dinledik.

Ferko Line, diğer ofis projelerinden hangi noktalarda ayrışıyor?

“İstanbul’un gelişen ticaret merkezi Kağıthane’de 120 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirdiğimiz Ferko Line projemizle iş dünyasının standartlarını yeniden çiziyoruz. Üçü ofis biri Four Points by Sheraton Oteli olmak üzere 4 blok ile yükselecek Ferko Line’da modern çağın koşulları ile gelişen lüks kavramını buluşturuyoruz. Ferko olarak uluslararası markalarla işbirlikleri her zaman odak noktamız oldu. Bu projemizi de farklı kılan en önemli özelliklerden birisi global markalarla yapmış olduğumuz işbirliğimiz diyebiliriz. Ferko Line’da da yine bir ilke imza atarak, 150 yıllık geçmişiyle son 15 yılda 120’den fazla uluslararası tasarım ödülüne layık görülen Walter Knoll ile bir araya geldik. Ferko Line’ın lobi ve benzeri ortak alanları, Walter Knoll’un zarif ve şık olduğu kadar ergonomiye önem veren usta dokunuşlarıyla hayat bulacak.

“Ferko Line’ın inşaat süreci, planlamanın bir ay önünde ilerliyor. 2018 yılının son çeyreğinde projeyi tamamlamayı hedefliyoruz.

Ofislerin teknik özellikleri neler?

“Ferko Line’da, tavan yüksekliği 3.65 metre olan 174 metrekareden 1.697 metrekareye kadar ofis seçenekleri sunuyoruz. Kağıthane’nin tam merkezinde ana cadde üzerinde 300 metre boyunca uzanan Ferko Line ile Ferko Sanat Koleksiyonu’nun en seçkin eserlerinden özenle oluşturulan heykel bahçeleri, yürüyüş yolları ve keyifli mola alanlarıyla huzur dolu bir çalışma ortamı sunacağız.

Ferko Line’ın her katında yer alan kat terasları ve alışılagelmiş standartların aksine açılır camların bulunduğu ofisler çalışanlara nefes aldıracak, geniş sosyal olanaklarıyla da tüm ihtiyaçları karşılayacak. İş hayatının profesyonellerine hitap eden tam donanımlı toplantı, lounge, seminer salonları, otel atmosferinde ve konforunda ofis lobileri, ferah ve modern ofisleri ile iş konforunu artıran Ferko Line, ortak teras ve yeşil alanları, restoran ve dünyaca ünlü markaların yer aldığı ticari alanlar, fitness center ve hobi alanları ile iş yaşamının yoğun temposunda çalışanlara nefes aldıracak. Engelli dostu olarak inşa edilen ve dünyada tanınırlığı ve kabul edilebilirliği en yüksek yeşil bina sertifikası olan LEED sertifikasına da aday olan Ferko Line’da elektrikli araba şarj üniteleri de bulunacak.”

“Ferko Line, kısa sürede iş dünyasının ilgi odağı oldu. Lansman sonrası yoğun talep gören projemizde ofislerin yüzde 25’i satıldı. Kısa dönemde gördüğümüz ilgiden dolayı oldukça memnunuz.”

“105 bin metrekare toplam inşaat alanında 4 blok ile yükselecek Ferko Line’ın bünyesinde 192 ofis, 38 adet ticari alan ve 12 kattan oluşan 173 oda kapasiteli Four Points by Sheraton Oteli bulunacak. Ferko Line’da, tavan yüksekliği 3.65 metre olan 174 metrekareden 1.697 metrekareye kadar ofis seçenekleri sunuyoruz. Kağıthane’nin tam merkezinde ana cadde üzerinde 300 metre boyunca uzanan Ferko Line ile Ferko Sanat Koleksiyonu’nun en seçkin eserlerinden özenle oluşturulan heykel bahçeleri, yürüyüş yolları ve keyifli mola alanlarıyla huzur dolu bir çalışma ortamı sunacağız.”

 

 

 

Yorumlar kapalı.