Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Tarifsiz lüks’ün diğer adı: Bitez Yalıları Exquisite

Tarifsiz lüks’ün diğer adı: Bitez Yalıları Exquisite

Muhteşem doğa, muhteşem manzara!

FB Gayrimenkul Yatırımları tarafından Bodrum’a kazandırılan prestijli yaşam konsepti Bitez Yalıları Exquisite projesi, Bitez’in bugüne kadar korunmuş ve hiç bozulmamış masmavi denizine nazır, mandalina ve nar ağaçlarının kokularının sarıp sarmalandığı muhteşem bir konumda hayat buluyor.

Print
Proje modern mimarisi ve en yeni yapı tasarımları ile yatırımcıların ilgi odağı oluyor.

Modern mimariyle sarmalanmış proje

Fethi Köseliören ve Burak Özyiğit’in, 25 yıllık deneyimleri ile 2011 yılında kurdukları FB Gayrimenkul Yatırımları’nın Bodrum’daki ilk projesi Bitez Yalıları Exquisite, sahibi oldukları arazi üzerine, modern mimari anlayış ve en yeni yapı tasarımları ile inşa ediliyor.

15 milyon dolar yatırım değeriyle Bodrum Bitez’de hayata geçirilen Bitez Yalıları Exquisite denize sıfır 10 bin metrekarelik bir alan üzerinde 17 ultra-lüks yalıdan oluşuyor. Bitez Yalıları Exquisite projesi 249 ile 283 metrekare arasında değişen 5 +1 villa tiplerinde dizayn ediliyor. Projede villalar 1 milyon 500 bin eurodan başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.
Bu eşsiz proje kendine has tarzı ile Levent Penso tarafından dört mevsimi Bodrum Bitez’de yaşatabilecek şekilde tasarlanıyor. Levent Penso, hayranı olduğu Rolls-Royce’un tasarım ve üretim hikayesinden ilham alarak, ultra lüks yaşam tarzının, yeni trendlerini “Exquisite®” mimari konsepti ile Bitez Yalılarıyla buluşturuyor.Print

Tüm ihtiyaçlarınız elinizin altında

Özgün mimari tasarım, mimari danışmanlık, akıllı ev sistemleri, 7/24 güvenlik, housekeeping, laundry, kuru temizleme, bahçe bakımı ve teknik hizmetler, havalimanı transfer hizmeti, su sporları, projeye özel profesyonel balıkçı teknesi, surf ve diğer su sporları ile;  özel otopark, plaj, bar, Akdeniz ve Ege mutfaklarıyla donatılmış gurme deniz mahsulleri restaurantı, müstakil plaj ve iskele, sea shuttle yaşamı Exquisite konseptine uygun olarak proje sakinlerine en kaliteli hizmeti vermek için bir araya geliyor. Tamamı deniz manzaralı Bitez Yalıları’nın her birinde yaşam terası, yüzme havuzu, pool lounge, güneşlenme terası ve bahçe terası bulunuyor.

Bitez Yalıları Exquisite, Yalıkavak’a 10, Bodrum merkeze 30, Milas Havaalanına ise 60 dakikalık bir mesafede konumlanıyor. Projede hayatın 2017 yılının yaz sonuna kadar hayatın başlaması planlanıyor.

 

 

Yorumlar kapalı.