Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN DKY ADA Bir Evden Çok Daha Fazlası

DKY ADA Bir Evden Çok Daha Fazlası

Buçuk konseptli daireleri, yemyeşil peyzajı, ayrıcalıklı sosyal alanları ve eşsiz manzarası ile Kartal lokasyonunun yeni simgesi olacak DKY ADA yatırımcılara bir evden çok daha fazlasını vaat ediyor.

Hayata geçirdiği prestijli projelerle gayrimenkul sektörüne imzasını atmış olan DKY İnşaat, Anadolu Yakası’nın gözde bölgelerinden biri haline gelen Kartal’ın en değerli noktasına yeni bir proje kazandırıyor. E-5 Karayolu ile sahil yolu hattının tam ortasında yükselecek olan DKY ADA 600 milyon TL yatırım değeriyle inşa ediliyor.

Ferah yaşam alanları

Kartal’ın en büyük kentsel dönüşüm projesi olan DKY ADA, Prens Adaları’nın tam karşısında 19 bin metrekarelik bir alanda zemin + 30 katlı toplam 4 bloktan meydana geliyor. Farklı seçeneklerle tasarlanan toplam 792 konuttan oluşan projenin en dikkat çekici özelliği ise dairelerin buçuklu alternatifler halinde tasarlanması. DKY Ada projesinde 93,94 ile 211,54 metrekare arasında değişen, 2+1’den 4+1’e kadar balkonlu ve yeni nesil ev konseptiyle +1,5 olarak planlanan 2+1,5 ve 3+1,5 olmak üzere farklı formatlarda konutlar yer alıyor.

Modern mimarisi, konforlu ve ferah yaşam alanlarıyla Kartal’ı geliştiren ve dönüştüren DKY ADA projesi, toplu konut yaşamından daha fazlasını arayanlara şehrin ortasında daha huzurlu, daha sportif, stresten ve şehrin karmaşasından uzak, herkesin dilediğince özgürleşebileceği ve doğayla iç içe olacağı tam bir ada yaşamı sunuyor. Sahip olduğu adalar manzarasına ek olarak, yüzde 70’ini oluşturan peyzaj alanları ile farklılaşan proje, şehrin ortasında adeta bir vaha ortamı yaratıyor.

DKY ADA küçük bir şehir

DKY ADA projesi, adını sahip olduğu muhteşem adalar manzarasından ve adaların huzurunu hissettiren yaşam konseptinden alıyor. Yeni nesil buçuklu dairelerin yer aldığı DKY ADA peyzajıyla farklılaşan yeşil alanları, zengin sosyal ve sportif olanakları, çocuklara özel aktivite alanlarıyla aileler için tasarlanan özel bir proje olarak ön plana çıkıyor. DKY ADA’da konutların yanı sıra 4 adet ticari alan ve 1 adet kreş yer alıyor. Fitness ve SPA merkezi, spor alanları, yürüyüş parkuru, yetişkinler ve çocuklar için ayrı açık ve kapalı yüzme havuzu ve aktivite alanlarıyla proje sakinlerinin yaşam kalitesini artırmayı planlıyor. DKY ADA’nın sakinlerine sunduğu diğer ayrıcalıklı sosyal olanaklar arasında ise; yürüyüş parkuru, bisiklet yolu, açık basketbol-voleybol sahası, çocuk oyun parkı, oturma ve dinlenme yerleri, açık aletli jimnastik istasyonları, kafeterya alanları, kapalı çocuk aktivite odası,  sauna ve buhar odaları,  seyir terası, kreş, bay ve bayan mescit, otopark ve güvenlik hizmeti bulunuyor.

Lansmana Özel “Ekopratik” Ödeme Sistemi

Lansmana özel kampanya ile “Ekopratik” ödeme sistemini hizmete sokan DKY, şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanabildiği yeni bir ödeme sistemi sunuyor. Bu sisteme göre DKY ADA müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını kendileri anlık olarak oluşturabiliyorlar. Ulaşılabilir fiyatlara sahip DKY ADA projesi Ekopratik ile “fiyatı ekonomik ödemesi pratik” bir ödeme sistemi sunuyor. 395 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan DKY ADA’da ekopratik ile alımlarda ise 120 aya varan vade ile ev sahibi olma avantajı sağlanıyor. Sınırlı süre için lansmana özel fiyatlarla satışa sunulan DKY ADA projesinin 2020 yılının Ağustos ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Ulaşım avantajıyla göz dolduruyor

E-5 Karayolu ve sahil yolu hattının tam ortasında inşa edilen proje Kadıköy-Kartal Metro Hattı ve Marmaray gibi toplu ulaşım araçlarına olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Kadıköy-Tuzla E-5 hattı, Osmangazi Köprüsü, minibüs caddesi, E-6 Karayolu ve sahil yoluna yakın konumda yer alan projeden kolaylıkla farklı güzergah geçişleri yapılabiliyor. İDO Kartal İskelesi ne 5 dakika, Pendik Marina’ya 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise sadece 30 dakika mesafede hayat bulan proje deniz ulaşımına olan yakınlığı ile de fark yaratıyor. Bölgedeki seçkin AVM’ler, eğitim kurumları ve hastanelerle çevreli DKY ADA yatırımcılarına şehrin tüm imkanlarına en kısa sürede ulaşabilme ayrıcalığı sunuyor.

 

 

 

 

Yorumlar kapalı.