Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Kartal’dan Adalar’a bir tatlı huzur: Teras Kule

Kartal’dan Adalar’a bir tatlı huzur: Teras Kule

5 Mayıs’ta lansman düzenleniyor

DAP Yapı güvencesiyle İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Teras Kule bölgeye yeni bir hareket kazandırmaya hazırlanıyor. 5 Mayıs’ta görkemli bir lansmanla basına tanıtılacak olan projede yatırımcılara özel ödeme imkanları sağlanıyor.

Adalar manzarasına hakim konumda yükselen proje

16 bin metrekare alan üzerinde 30 katlı iki blok halinde inşa edilen Teras Kule projesi ticari üniteleri, ofisleri ve rezidanslarıyla karma konseptli bir proje olarak öne çıkıyor.

 

Adalar manzarasına hakim konumuyla dikkat çeken proje 40 ile 230 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleriyle toplam 360 daireden meydana geliyor.

Lansman öncesi cazip fırsatlar

Teras Kule’de konut fiyatları 240 bin TL’den başlıyor. Lansman öncesinde projeden ev sahibi olmak isteyenlere çok özel ödeme kolaylıkları sunuluyor. Yüzde 5 peşin, 120 ay vade farksız 2 bin 200 TL’den başlayan taksitlerle Teras Kule’den ev sahibi olunabiliyor.  

İhtiyacınız olan her şey bir adım uzağınızda!

Teras Kule içerisinde barındırdığı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, spor alanları, otopark ve güvenlik hizmetiyle de sakinlerinin ihtiyaç duydukları her şeyi bir araya getiriyor.

2019 yılının Temmuz ayında teslim edilmesi planlanan Teras Kule projesi Mai Residence projesinin yanında, Gedik Ünversitesi’nin ise hemen karşısında konumlanıyor. Merkezi konumu ile İstanbul’un birçok noktasına kolay ulaşım imkanı sunan Teras Kule’den metroya 5 dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

Yorumlar kapalı.