Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma DAP İzmir’de jest niteliğinde kampanya

DAP İzmir’de jest niteliğinde kampanya

DAP Yapı, İzmir’de gerçekleştireceği ilk projesi DAP İzmir için hazırladığı tanıtıma özel kampanya ile müşterilerine çok avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Geliştirdiği nitelikli projelerle gayrimenkul sektörünün öncü isimlerinden biri olan DAP Yapı, 2017 yılında 1,1 milyar TL ciro rakamına ulaşarak müthiş bir başarı elde etti. İstanbul’da on binlerce markalı konut hayata geçiren DAP Yapı’nın, İstanbul dışındaki ilk yatırımı ise İzmir’de gerçekleşiyor. Deneyimli marka, İzmir’de inşa edeceği DAP İzmir’de sadece 2 bin 300 TL’den başlayan taksitlerle yatırımcılara keyifli ve ayrıcalıklarla dolu bir yaşam fırsatı yaratıyor.

Karma konseptli proje

450 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen DAP İzmir, Bornova’da Atatürk Stadı’nın hemen yanında konumlandırılıyor. 31 ve 32 katlı iki bloktan meydana gelen projede toplam 707 konut ve ticari alanlar bulunuyor. DAP İzmir projesinin en önemli detayı ise her biri balkonlu ve ferah dairelerden meydana gelmesi. 1+0’dan 3+1 e kadar farklı konut alternatiflerinin yer aldığı projede dairelerin boyutları 211 metrekareye kadar varacak şekilde tasarlanıyor.  Zengin sosyal donatı alanlarına sahip olan DAP İzmir projesinin sakinlerine sunduğu olanaklar arasında ise, fitness salonu, sauna, müzik odaları, sanat galerisi ve moda & tasarım kütüphanesi, otopark ve güvenlik hizmeti bulunuyor.

Özel ödeme seçenekleri

DAP İzmir projesi, yoğun talep üzerine henüz lansmanı gerçekleştirilmeden topraktan satışa sunuldu ve çok kısa bir sürede önemli bir bölümünün satışını tamamlandı. Lansmana özel kampanya hazırlanan projede kişiye özel ödeme seçenekleri oluşturuluyor. Ege Bölgesi’nde daha önce uygulanmamış avantajlar sunulan kampanya çerçevesinde; sadece 14 bin 950 TL’den başlayan peşinat ve 2 bin 300 TL’den başlayan taksitlerle DAP İzmir’den ev sahibi olunabiliyor. DAP İzmir’de ayrıca, topraktan satışa 1 yıl kira garantisi avantajıyla yatırımın 10 – 12 yılda kendini amorti etmesi planlanıyor. Daire fiyatlarının 299 bin TL’den başladığı projede 50 ay sıfır faiz kolaylığı da sağlanıyor.

Yorumlar kapalı.