Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Çukurova Tower ile 60 ay 0 faizle rezidans sahibi olun

Çukurova Tower ile 60 ay 0 faizle rezidans sahibi olun

İnşaat sektöründe 24 yıldır prestijli projelere imza atan SON Grup bünyesindeki Çukurova Gayrimenkul, İstanbul’un yeni gözdesi Kartal’da konumlanan deniz ve adalar manzaralı projesi Çukurova Tower için yeni bir kampanyaya imza attı. Hemen teslim edilebilen son 10 daire için geçerli olan kampanya kapsamında, projeden 60 ay sıfır faizle konut sahibi olunabiliyor.

36 katlı bir rezidans projesi olan Çukurova Tower, 253 konut ve zengin sosyal yaşam alanlarından meydana geliyor. 280 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunulan projenin son 10 dairesi içinde stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 seçenekleri yer alıyor.

Çukurova Tower Adalar manzarasına karşı keyifli zaman geçirebileceğiniz yaşam alanları sunuyor.

Üst düzey markalarla dekore edilmiş ankastreli daireler

Dairelerde yüksek tavan ve maksimum ışık sağlayan cam tercih ederek daha ferah ve aydınlık yaşam alanları yaratan Çukurova Tower modern tasarım anlayışıyla sakinlerine huzurlu ve keyif dolu bir hayatın kapılarını açıyor. Daireler sahiplerine üst düzey markalarla dekore edilmiş ve ankastre beyaz eşyalı şekilde teslim ediliyor. 

Çukurova Tower, en son Deprem Yönetmeliği’ne uygun olarak, yüksek dayanımlı sert kaya zemini üzerine güçlü radye temel, kalın ve uzun perde kolonlar, Türkiye Hazır Beton Birliği onaylı C-40 sınıfı hazır beton ve konvansiyonel sistem ile inşa edildi. Dairelerde yerden ısıtmalı sistem tercih edilirken, proje enerji tüketimini azaltan ısı yalıtımı ve karbondioksit salınımını kontrol altında tutan sensör sistemi gibi çevreye duyarlı özellikleriyle de diğer projelerden bir adım öne çıkıyor.

Doğa dostu proje

Çukurova Tower’ın yüzde 90’ı yeşil alandan oluşuyor. 1.200 metrekarelik kapalı sosyal tesis olarak tasarlanan alanın içinde yer alan kayın ve gürgen ağaçları altında piknik alanı, yürüyüş parkuru, tenis kortu, basketbol sahası, spor merkezi, açık havuz, güneşlenme terası, sauna, fitness ve wellness merkezi ise sakinlerinin tüm ihtiyaçlarına karşılık veriyor. Projenin dış cephesinde gri, bej, ahşap, metal, su ve çim yeşili tonlar tercih edilmesi doğaya saygılı ve uyumlu bir konsept yaratıyor.

cukurova-tower1
Çukurova Tower geniş sosyal olanaklarıyla sakinlerinin ihtiyaç duyduğu her şeyi bir arada sunuyor.

Çukurova Tower’ın sosyal donatı alanları arasında ayrıca çocuk oyun alanları, sinema salonu, kafe-bar, bilardo ve oyun salonu gibi keyifli aktivite alanları da bulunuyor. Puset ve engelli rampaları, konutlara doğrudan geçiş olanağı sunan ev sahibi ve misafir otoparkı, Back-Up tarafından sunulan 7/24 konut yardımı ve concierge hizmetleriyle Çukurova Tower sakinlerinin yaşam kalitelerini artırmalarına da olanak sağlıyor.

Kadıköy-Kartal Metro durağına 600 metrelik yürüme mesafesinde olan Çukurova Tower Dünyanın en büyük Adliye Sarayı olan Kartal Adliyesi’ne ise 3 kilometre uzaklıktan konumlanıyor. Projeden Bağdat Caddesi’ne 15, köprülere 20, Kartal-Pendik Deniz Otobüsü İskelelerine yaklaşık 5-10, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise araçla yaklaşık 15 dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

Yorumlar kapalı.