Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Serenity of Gündoğan’da bir tatlı huzur zamanı!

Serenity of Gündoğan’da bir tatlı huzur zamanı!

Concept Yapı güvencesiyle Bodrum Gündoğan’da hayat bulan Serenity of Gündoğan projesi huzurun yeni adresi olmaya aday. Gündoğan’ın Kızılburun mevkiinde inşa edilen proje 13 bin metrekarelik bir alan üzerinde 12 bloktan meydana geliyor. Yaz-kış oturuma uygun olan panoramik Gündoğan manzarasına sahip olan proje denize sadece 300 metre mesafede konumlandırılıyor.

serenity-of-gundogan2

Serenity of Gündoğan projesi 2+1 flat ve 3+1 ikiz dubleks daire seçenekleriyle toplam 36 konuttan oluşuyor. 2+1 flat daireler 165 metrekare büyüklükte ve 250 metrekare bahçe, 3+1 dubleks daireler ise 180 metrekare büyüklükte ve 200 metrekare bahçe olarak tasarlanıyor.

Serenity of Gündoğan modern ve sade mimarisiyle dikkat çekiyor. Projenin peyzajında su ve şelale temalarına yer veriliyor. Proje sakinlerine sunulan sosyal olanakların arasında; her evde müstakil havuz, ortak kullanımlı kapalı havuz, hem müstakil hem ortak kullanımlı otopark, fitness salonu, sosyal tesis ve housekeeping hizmeti bulunuyor.

serenity-of-gundogan1

Serenity of Gündoğan projesinde konutlar 3 bin 500 ile 4 bin 500 dolar arasında fiyatlarla alıcı buluyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Projede teslimlerin 2019 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor.

 

 

Yorumlar kapalı.