Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Butik Sanatın en sade hali: Art of Yalıkavak

Sanatın en sade hali: Art of Yalıkavak

art-of-yalikavak1Concept Yapı tarafından Bodrum Yalıkavak’ta hayat bulan Art of Yalıkavak yaz ve kış oturumuna uygun olarak tasarlanan 3 özel villasıyla cennetten bir parça yaşamayı vadediyor. 2 bin metrekare alan üzerine konumlandırılan Art of Yalıkavak denize, merkeze ve doğaya olan yakınlığıyla yatırımcılar tarafından yakın markaja alınıyor.

 

2,5 milyon Euro’luk yatırımla inşa edilen Art Of Yalıkavak’ta konutlar, her biri 500 metrekarelik bahçe içerisinde 160 metrekarelik 3+1 villa olarak tasarlanıyor. Villalar tek katlı, komple taş kaplama ve yüksek tavanlı ahşap çatılı olarak dizayn ediliyor. Villalarda şöminenin yanı sıra VRF sistem ile ısınma sağlanıyor.

art-of-yalikavak4

Art of Yalıkavak’ın sakinlerine sunduğu sosyal olanakların arasında 24 saat güvenlik hizmeti, müstakil otopark ve jakuzili havuz yer alıyor.  Hem site içinde hem müstakil, tek katlı ev konsepti ile hayata geçirilen projede metrekare fiyatları 3 bin 900 Euro’dan başlıyor.

art-of-yalikavak3

Denize 800 metre, merkeze ve Palmarina’ya yürüme mesafesinde yer alan Art Of Yalıkavak, müstakil bahçesi ile çiftlik evi tadında organik bir yaşam vadediyor. Art Of Yalıkavak’ın 2017 yılının Şubat ayında sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Yorumlar kapalı.