Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN ZER Mecidiyeköy ile İstanbul’un kalbine altın dokunuş

ZER Mecidiyeköy ile İstanbul’un kalbine altın dokunuş

Ceylan İnşaat güvencesiyle Avrupa Yakası’nın kalbi Mecidiyeköy’de hayata geçirilen ZER Mecidiyeköy, merkezi konum avantajı ve ayrıcalıklı özellikleriyle yatırımcıları şehrin içinde keyifli bir yaşama davet ediyor. Hayata geçirdiği nitelikli projelerle ev sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturan Ceylan İnşaat’ın kentsel dönüşüm projesi kapsamında Avrupa Yakası’nın merkezi bölgelerinden Mecidiyeköy’de inşa ettiği ZER Mecidiyeköy projesinin çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. ZER Mecidiyeköy,  şehrin önemli ticaret ve kültür sanat merkezlerine olan yakınlığıyla ön plana çıkıyor.

Mecidiyeköy’ün merkezinde inşa edilen ZER Mecidiyeköy, 4 bin 500 metrekarelik bir arsa üzerinde 12 katlı iki bloktan meydana geliyor. 176 lüks konuttan oluşan proje, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Projede 1+1 daireler brüt 76, net 59 metrekare, 2+1 daireler brüt 120, net 96 metrekare, 3+1 daireler ise brüt 170, net 125 metrekare boyutlarında tasarlanıyor.

İhtiyaçlarınızı düşünüyor

ZER Mecidiyeköy, modern yaşamın ihtiyaçlarına göre tasarlanan konseptiyle ön plana çıkıyor. Kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok proje hayata geçiren Ceylan İnşaat, tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam ediyor. Keyifli yaşam konseptiyle dizayn edilen ZER Mecidiyeköy projesi de zengin sosyal donatı alanlarıyla sosyal yaşamı sakinlerinin yanı başına getiriyor.

Yaşayanların ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak sağlayan ZER Mecidiyeköy’ün içerisinde; fitness, sauna, Fin hamamı, Türk hamamı, yüzme havuzu, otopark ve güvenlik hizmeti gibi pek çok imkan yer alıyor. Ayrıca Ceylan İnşaat, her projesinde olduğu gibi ZER Mecidiyeköy’de de büyük sitelerdeki komşuluk ilişkilerini tekrar canlandırma hedefiyle kurgulamalar gerçekleştiriyor. Proje kapsamında kurulan sosyal alanlar, ailelere sosyal yaşamda dolu dolu ve eğlenceli zaman geçirebilecekleri olanaklar sağlıyor.

Kişiye özel planlama

Şimdiden yüzde 20’sinin satıldığı ZER Mecidiyeköy’de yatırımcılara ‘Kişiye özel ödeme planı’ oluşturulabiliyor. Yüzde 45 kâr avantajı sağlayan ZER Mecidiyeköy’de, yatırımcılara peşin fiyatına 60 aya varan vade seçenekleri ile 120 aya kadar alternatif, cazip ödeme koşulları ve taksit imkanı sunuluyor. Konforun ve huzurun yanı sıra kentsel dönüşümle birlikte bölgenin değer kazanmasına olanak sağlayacak proje, nitelikli özellikleriyle bölgedeki diğer projeler arasında farkını ortaya koyuyor. Ceylan İnşaat, ZER Mecidiyeköy’ü 2020 yılının Mart ayında tamamlamayı hedefliyor.

Kolay ulaşım avantajı

Avrupa Yakası’nın merkezinde yükselen ZER Mecidiyeköy, bulunduğu lokasyon avantajıyla hem ev sahibi olmak isteyenler hem de çalışan kesim tarafından öncelikli olarak tercih ediliyor. Metroya, metrobüse, otobüs duraklarına ve çevre yoluna 250 metre mesafede yer alan proje İstanbul’un her bölgesine kolaylıkla ulaşım imkanı sunuyor. En önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile sakinlerine altın lokasyon üzerinde şehrin cazibesini sunan projeden  Trump Towers AVM’ye ve Mecidiyeköy meydana yürüyerek erişilebiliyor. Bunun yanı sıra, ZER Mecidiyeköy’den Nişantaşı’na, Şişli’ye ve Çağlayan’a 5 dakikada, Taksim’e, Beşiktaş’a ve Maslak’a ise 10 dakikada ulaşım mümkün.

Altın gibi proje

Ceylan İnşaat’in projelerinde kullanarak marka haline getirdiği ZER kelimesi “altın” anlamına geliyor. Projelerinde Türkçe isim kullanmaya özen gösteren deneyimli firma, markalaştırdığı “ZER” konseptiyle altın değerinde projeler hayata geçiriyor. Müşterilerinin hayalini kurdukları hayatı gerçeğe dönüştürme amacıyla yapılar üreten Ceylan İnşaat, hayata geçirdiği tüm projelerde insan yaşamını kolaylaştıran, huzurlu ve güvenli mekanlar inşa etmeyi ilke ediniyor.

 

Yorumlar kapalı.