Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma Zer Kartal özlenen komşuluk ilişkilerinin yeni adresi olacak

Zer Kartal özlenen komşuluk ilişkilerinin yeni adresi olacak

Ceylan İnşaat ve Artuklu İnşaat ortaklığı ile Anadolu Yakası’nın cazibe merkezi Kartal’da hayata geçirilen Zer Kartal Adalar manzarasına karşı sunduğu sosyal olanakları ve ulaşım kolaylığıyla rahat ve keyifli bir hayatın kapılarını açıyor. Zer Kartal 75 ile 80 metrekare arasında değişen 1+1, 117 ve 130 metrekare arasında değişen 2+1 ve 155 metrekare büyüklüğünde 3+1 dairelerden meydana geliyor.

Zer Kartal ile 7/24 korunaklı yaşam

Zer Kartal içerisinde gerçekleştirmeyi planladığı organizasyonlar ile eski zamanların özlenen mahalle kültürünü geri getirmeyi hedefliyor. Sosyal donatılarıyla ön plana çıkan proje içerisinde hem büyükler hem de çocuklar için farklı bir çok etkinliği bir arada barındırıyor. Projenin içerisinde yer alan sosyal olanaklar arasında; açık yüzme  havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları mini sinema salonu, fitness center, SPA (sauna, buhar odası, şok havuzu, hamam) ve kapalı otopark hizmeti bulunuyor. Ayrıca ZER Kartal özel güvenlik tarafından 7/24 korunurken, site içerisindeki hareket sensörlü kameralar ve görüntülü konuşma sistemleri çocuklarınıza güvenli bir yaşam imkanı da yaratıyor.

90 ay 0 faiz ile ev sahibi olun

2020 yılının Ağustos ayında teslim edilmesi planlanan Zer Kartal projesinde, daire ve ticari alanlar için ön satışlara özel yüzde 30 peşin ödemelerde banka kredisiz 90 ay 0 faiz imkanı sunuluyor. Ayrıca Ceylan İnşaat 120 aya kadar alternatif ödeme koşullarıyla da ev sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturuyor. Proje için ön talep dönemi devam ediyor.

Proje otoban bağlantısına 5 dakika, E-5 Karayoluna 5, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakikalık bir mesafede konumlanıyor. Projeye yakın noktalarda bulunan toplu taşıma araçları ve metro bağlantısı sayesinde ise İstanbul’un her kısmına kolaylıkla erişim sağlanabiliyor.

 

 

 

Yorumlar kapalı.