Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN ZER Kartal Huzura Yatırımın Adresi

ZER Kartal Huzura Yatırımın Adresi

Anadolu Yakası’nın yeni cazibe merkezi Kartal’da hayat bulan ZER Kartal sunduğu panoramik Adalar ve Marmara Denizi manzarasıyla huzura yatırım yapmak isteyenlerin öncelikli tercihi. ZER Kartal Adi Ortaklığı’nın Ceylan İnşaat ve Artuklu Yatırım işbirliğiyle hayata geçirdiği ZER Kartal projesi basının karşısına çıktı. İstanbul Anadolu Yakası’nın önemli lokasyonlarından Kartal’da yükselen ZER Kartal 60 milyon TL yatırım değerin sahip.

Adalara panoramik bakış

ZER Kartal,Kartal Yakacık’ta 40 bin metrekarelik bir alan üzerinde konumlandırılıyor. Proje sunduğu panoramik şeklinde Adalar ve Marmara Denizi manzarasıyla sakinlerine huzurlu bir yaşamın kapılarını açıyor.Toplam 320 konutta meydana gelen ZER Kartal projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 1+1 daireler 75 ile 80 metrekare arasında, 2+1 daireler 117 ile 130 metrekare arasında ve 3+1 daireler ise 155 metrekare boyutlarında tasarlanıyor.

Adalar manzarasıyla dikkatleri üzerine çeken ZER Kartal’ın sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında; açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, mini sinema salonu, fitnescenter, SPA, sauna, buhar odası, şok havuzu, Türk hamamı ve kapalı otopark yer alıyor. Ceylan İnşaat gerçekleştirmiş olduğu diğer projelerde olduğu gibi ZER Kartal’da da geçmişte özlenen komşuluk ilişkilerini geri getirmeyi hedefliyor.

ZER Kartal konut metrekare fiyatı 4 bin 900 TL

ZER Kartal projesinde konutların metrekare fiyatları 4 bin 900 TL ile 5 bin 500 TL arasında değişiyor. Konutların satış fiyatları ise 367 bin 500 TL ile 868 bin TL arasında değişen fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Firmanın gerçekleştirmiş olduğu kampanya kapsamında yatırımcılara yüzde 30 peşin ödemelerde banka kredisiz 90 ay 0 faiz imkanı sunuluyor. ZER Kartal’da hayatın 2020 yılının Ağustos ayında başlaması planlanıyor.

ZER Kartal merkezi lokasyon avantajıyla şehrin her bölgesine kolaylıkla erişim imkanı sunuyor. E-5 Karayolunun hemen yanı başında konumlanan projeden metro istasyonuna 2 dakikada, Pendik Marinaya ve İDO Pendik İskelesine 5 dakikada, Aydos Ormanı’na 10 dakikada, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 15 dakikada ulaşım sağlanabiliyor. Proje hastane, okul gibi önemli kurumlara olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

 

Yorumlar kapalı.