Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma GOP Plevne yeni bir destan yazacak

GOP Plevne yeni bir destan yazacak

Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olan GOP Plevne, ayrıcalıklı özellikleri ve lokasyon avantajıyla bölgede yeni bir destan yazmaya geliyor. By Oktayöz İnşaat – Reyhan İnşaat – Bahaş Holding ortaklığı ile İstanbul Gaziosmanpaşa’da Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projelerinden biri olarak geliştirilen GOP Plevne, şehrin merkezi lokasyon avantajına sahip konumunda mutlu bir yaşamın tanımını yeniden yazma hedefiyle yükseliyor. GOP Plevne sadece bir konut projesi olarak değil; aynı zamanda Gaziosmanpaşa’nın geleceğine ışık tutan yenilikçi bir proje olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

Her zevke uygun alanlar

Kentsel dönüşümün en keskin atılımlarından biri sayılan GOP Plevne her zevke uygun alanlar yaratma konseptiyle geliştiriliyor. 72 bin metrekarelik bir alan üzerinde inşa edilen GOP Plevne toplam 3 etaptan meydana geliyor. 2017 yılının Nisan ayında temeli atılan ilk etapta toplam 400 konut, 42 ofis ve 45 ticari alan yer alıyor. Proje her aile tipinin ihtiyacına karşılık verecek şekilde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleriyle tasarlanıyor. Projede konutların boyutları 67 ile 204 metrekare arasında değişiyor.

Doğru yatırımın adresi

GOP Plevne’de ev ya da ofis sahibi olmaya karar verdiğiniz anda kazanmaya başlıyorsunuz. Projenin konumu, ulaşım alternatifleri ve bölgenin değeri hızla yükselen bir noktasında yer alması İstanbul’da nadir rastlanacak bir avantaj sağlıyor. GOP Plevne’de ticari bir yaşam kurmak da oldukça kolay. Proje eczaneleri, kırtasiyeleri, güzellik salonu, fastfood zincirleri ve 750 metrekarelik marketi ile güncel hayata rahatça adapte olacağınız bir ortamda ihtiyaçlarınızı bir adımda karşılıyor. Farklı büyüklüklerde değişen 82 adet ticari alan ve bağımsız çalışma ofisi, iş hayatının vazgeçilmez noktalarından birinde bulunma ayrıcalığı sunuyor.

Dolu dolu yaşayın

GOP Plevne 1200 metrekarelik sosyal tesisiyle yaşam standartlarınızı yeniden belirlemeyi hedeflerken, 1700 metrekarelik peyzaj alanıyla da yeşillikler içinde bir hayata daha fazla yakın olmanıza olanak sağlıyor. Projenin içerisinde hem günlük ihtiyaçlarınızı rahatça karşılamanıza hem de yaşamınıza keyif katmanıza ortak olacak bir alışveriş merkezi bulunuyor. Böylece sakinler sosyal hayattan kopmadan dolu dolu zaman geçirmenin keyfine varıyor.

Proje aynı zamanda hem stresten arınmanıza hem de sağlıklı bir yaşam sürmenize olanak sağlayan imkanlarıyla ön plana çıkıyor. Projenin içerisinde bulunan sauna, hamam ve buhar odası hizmeti yaşamın gerginliğinden sıyrılarak rahatlamanıza, fitness salonu ve yüzme havuzu ise günlük sporunuzu yaparak sağlıklı bir yaşama kavuşmanıza yardımcı oluyor. Projenin sakinlerine sunduğu diğer sosyal olanaklar arasında ise; çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve kafe bulunuyor. Ayrıca yaşayanlara sağlanan ısı ve ses yalıtımı, jeneratör destekli kesintisiz elektrik, görüntülü diyafon, klima altyapısı, yüksek güvenlik hizmeti ve her daireye özel otopark ayrıcalığı da projenin farkını ortaya koyuyor.

359 bin TL’den başlayan fiyatlar

GOP Plevne’de konut satışlarının ortalama metrekare fiyatı 6 bin TL olarak belirlendi.  Projede konutların fiyatları 359 bin TL’den başlıyor. 2+1 daireye, sıfır faiz imkânı ve kolay ödeme koşulları ile 600 bin TL’lik bir yatırımla,  3+1 dairelere ise 800 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olmak mümkün. Projede hayatın 2019 yılının Nisan ayında başlaması planlanıyor.

Evinizden metroya

Gop Plevne’de yaşamak evinize metroyla ulaşım fırsatı anlamına geliyor. Mecidiyeköy-Mahmutbey Metrosu’nun Kazım Karabekir İstasyonu projenin içinde yer alıyor. Projeye dahil edilen metro istasyonu yaşayanlar için önemli bir bağlantı noktası oluşturarak İstanbul’un boğucu trafiğine karışmadan şehrin merkezi noktalarına kolayca erişme imkanı sunuyor. Bunun yanı sıra günümüzde Levent-Maslak’ten Mahmutbey’e doğru giden aks, oldukça değer kazanarak şehrin içinde merkezi ulaşım noktası yaratıyor. Bu sayede 2018’de açılması planlanan Kabataş-Beşiktaş-Mahmutbey-Havalimanı Metro bağlantısı da yatırımcıların projeye ilgisini artırıyor. Otogar’a komşu konumda, Tem Otoyolu’na ise 300 metre yakınlıkta konumlandırılan projeden Türkiye’nin en büyük tema parkı Vialand Eğlence ve Yaşam Merkezi’ne 5 dakikada ulaşmak mümkün

Yorumlar kapalı.