Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma İş dünyasının yeni zirvesi; Business İstanbul

İş dünyasının yeni zirvesi; Business İstanbul

Aksun İnşaat tarafından, Anadolu yakasının en değerli bölgesi Göztepe’de inşa edilen Business İstanbul, toplu ulaşımın kalbinde kurgulanan yeni nesil ofis seçenekleriyle sizi kazanmaya çağırıyor. Yatırım değeri 1.5 milyar TL olan ve toplam 6 bloktan oluşan Türkiye’nin en büyük A plus ofis projesi Business İstanbul’un 3 bloktan oluşan 1. ada etabında yer alan 500 ofisin satışı tamamlandı. Aksun İnşaat güvencesiyle Göztepe’de geliştirilen proje, ağırlıklı olarak İSO 500 kuruluşları tarafından yatırım amaçlı olarak tercih ediliyor.  Değer yaratmaya çalışan ve zamanı değerli olan iş sahipleri için tasarlanan Business İstanbul ofisleri, 1300 ile 1350 metrekare arasında değişen tam katlar ve ihtiyaçlara uygun ofis seçenekleri sunuyor. Business İstanbul, tamamen iş dünyasının ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş geniş ofis katları ve ortak alanları ile işi hayata, hayatı işe taşıyarak ofis çalışanlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Business İstanbul ile alışveriş ve iş bir arada

İş hayatının zirvesinde yer alarak , ulaşım açısından İstanbul’un en iyi merkezi konumunda bulunmak isteyenler için Efekta Mimarlık tarafından tasarlanan proje, yenilikçi mimarisi ve konforlu ofis yaşamıyla iş dünyasına benzersiz bir alternatif sunuyor. Projenin giriş katında yer alan ve her türlü mağazaya ev sahipliği yapan çarşı, alışverişi işe getiriyor. Proje bünyesinde yer alan fitness center ve eğlence merkezi ise büyük kent yaşamının imkanlarını iş hayatına taşıyor. Projenin içinde, butik mağazalar, kuaför, terzi, kuru temizleme, ezcane, kırtasiye, destek hizmetler, kafeterya ve restoranlar yer alıyor.

Keyifli bir iş ortamı

Business İstanbul, iş dünyasının taleplerine yönelik geliştirilmiş, en ileri teknolojilere sahip, LEED Platinium sertifikasıyla tasarlanıyor. Proje, bina içinde hızlı ulaşım sağlayan 9 asansörlü trafik sistemi, 5 katlı geniş otopark alanı, düşük aidat imkanı gibi avantajların yanı sıra ferah ofisleri, çalışanların her türlü ihtiyacına yönelik tasarlanan premium çarşısı ve entegre ulaşım ağının kesişim noktasındaki merkezi lokasyonuyla keyifli bir iş ortamı sunuyor.

Metro, metrobüs ve Marmaray bağlantısının yanı sıra Avrasya Tüneli’nin çıkış noktasında bulunan proje, tüm toplu ulaşım olanaklarının kesişme noktasında yer alarak firmalara büyük avantaj sağlıyor. Business İstanbul TEM Otoyolu’na, feribot ve sahil yoluna beş dakikalık mesafede bulunuyor. Boğaz Köprüsü, Bağdat Caddesi, Fenerbahçe Marina ve Kadıköy merkez ise Business İstanbul’un doğal uzantısı konumunda yer alıyor.

 

Yorumlar kapalı.