Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN The BO Viera; doğayla birleşen nitelikli mimari

The BO Viera; doğayla birleşen nitelikli mimari

Besa Grup güvencesiyle Ege’nin incisi Bodrum’da hayat bulan The BO Viera, insan ve doğa odaklı vizyonu ile bulunduğu bölgenin binlerce yıllık tarihine bir saygı duruşunda bulunuyor. Yarım asırlık inşaat sektörü tecrübesiyle Ankara’da nitelikli projeler geliştiren BESA Grup, şimdi de Bodrum’un en büyük projesi olacak olan The BO Viera’yı hayata geçiriyor. Gayrimenkul ve inşaat yapım, yatırım, geliştirme ve işletme konusundaki tecrübesini Bodrum’a ve Türkiye’nin turizm gelişimine aktaran BESA Grup, The BO Viera projesi ile bulunduğu bölgede proje alanı büyüklüğü ve denize konumu açısından emsalsiz olması ile de bir ilki gerçekleştiriyor. Öncü marka, bugüne kadar binlerce kişiye istihdam sağlarken The BO Viera projesi ile de Bodrum’da yüzlerce kişiye iş imkanı sunmaya hazırlanıyor.

Bölgenin prestijli projesi

200 milyon dolar yatırım değeriyle Bodrum’un Küçükbük Koyu’nda hayat bulan proje, 150 dönüm arazi üzerinde inşa ediliyor. Bodrum’un odak noktası olan Türkbükü ve Gündoğan’ın arasında yer alan proje, 330 adet villa ve rezidansı, 7 adet işyeri, 1.2 kilometrelik sahili ve 85 odalı oteli The BO Vue – Curio a Collection by Hilton ile bölgenin şimdiden en prestijli projesi olmuş durumda. Doğası, mitleri, tarihi ve yapısıyla kaliteli yaşamın tarzı, “Riviera” hayat biçimini sunan The BO Viera,  yeni bir düzlemde Bodrum’a entegre doğal hayatın temsilcisi olmayı hedefliyor.

Denize sıfır konumda

The BO Viera, mimarinin doğal yapı ile bütünleştiği ve bölgenin endemik yapısına uygun peyzajın ön plana çıktığı, Bodrum gün batımını doğrudan seyreden göz alıcı bir koyda konumlanıyor. Projenin ilk etabında 54 adet 5+1 dubleks, 49 adet 3+1 ve 5 adet 2+1 flat rezidans bulunuyor. Doğal falezleri ile denize sıfır, 1.2 kilometrelik eşsiz bir sahile sahip olan proje, yapımı devam eden rezidans ve villaların tamamı deniz manzaralı ve doğaya hakim konumda oluşuyla dikkat çekiyor. Proje sakinleri, Küçükbük Koyu’nun tam karşısında yer alan Apostol (Küçük Tavşan) Adası’na karşı dünyanın en güzel gün batımlarına şahit olma ayrıcalığına sahip oluyor. Satışa çıkacak olan ilk etabın, 2019 yılı sonunda teslim edilmesi planlanıyor. Mimari projesi Bodrum Belediyesi tarafından onaylanan ve inşaat ruhsatı alınan The BO Viera projesinde yer alan gayrimenkuller, yatırımcısına hemen tapu edinme fırsatı da sunuyor.

Eşsiz yaşam deneyimi

The Bo Viera’da doğanın bahşettiği güzelliklerden ilham alınarak yeni bir yaşam deneyimi sunuluyor. Projede, BO Community yaşam konsepti ile yerel sanat ve zanaattan ilham alınarak, Bodrum‘un yerlileri ve lokal işletmeleri ile işbirliği gerçekleştiriliyor ve Bodrum’un kültürü ve doğası ile uyumlu bir yaşam planlanıyor. Ayrıca alışveriş ve hizmet noktalarının yanı sıra SPA, yüzme havuzları, fitness, restoran ve cafeler, çocuklara özel alan, sahilde beach Club’lar gibi sosyal donatılara sahip The BO Viera’nın güvenlik, temizlik, bahçe bakımı gibi servis hizmetleri de BESA Grup’un deneyimli hizmet şirketi tarafından karşılanıyor.

Yatırımcıların ilgi odağı

Proje, Küçükbük Koyu’na damgasını vuran defne ağaçları, zeytin ağaçları, begonviller ve yaseminlerle bezenmiş Bodrumlu peyzajının yanı sıra Hilton grubunun üst segment oteli CURIO’yu The BO Vue CURIO a Collection by Hilton markası ve BESA Grup güvencesiyle Türkiye’ye geliyor. Bodrum’un en eşsiz noktasında ayrıcalıklı özelliklerle inşa edilen Eşsiz proje, bölgeye yatırım yapmak isteyenlerin şimdiden yakın markajına girmiş durumda. Projeden Gündoğan’a 4 dakikada, Türkbükü’ne 8  dakikada, Yalıkavak’a 15 dakikada, Torba’ya 25 dakikada, Bodrum Merkez’e 30 dakikada, Bodrum Havaalanına ise 45 dakikada ulaşım sağlanabiliyor.

Yorumlar kapalı.