Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Business Karma konseptli yaşam alanı: Serenity Plus

Karma konseptli yaşam alanı: Serenity Plus

serenityplus
Deprem yönetmeliğine uygun ve son inşaat teknolojileri kullanılarak inşa edilen proje modern mimari tasarımı ile dikkat çekiyor.

Bakırcı Yapı tarafından geliştirilen Serenity Plus, birbiri ile bağlantılı 2 blok halinde yükseliyor. 5 bin 359 metrekarelik arsa üzerine kurulan projede; 154 konut, 51 ofis ve 18 dükkan yer alıyor. Konutların alanları 80.46 ile 168.73 metrekare arasında değişiyor. Serenity Plus; 1+0 ve 1+1 tipindeki ofisler 34.73 ile 74.28 metrekare olarak tasarlanıyor. Dükkanlar 39.07 ile 832.55 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.
Serenity Plus’ın; Akbank ve Garanti Bankası ile anlaşması bulunuyor. Konut bedelinin yüzde 75’ine kadar kredi kullanılabiliyor. Projede fiyatlar 338 bn TL’den başlıyor. Serenity Plus’ın teslim tarihi ise Aralık 2017 olarak planlanıyor.

Serenity Plus içerisinde birbirinden farklı sosyal aktivite alanları yer alıyor. Proje dahilinde; kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, fitness ve spor salonu, sauna, cafe, yeşil alan, yürüyüş parkuru, dinlenme alanları, kapalı otopark ve 24 saat güvenlik gibi birçok imkan bulunuyor.

Basın Ekspres’te hayata geçirilen proje; konutları, mağazaları ve ofisleri ile karma bi proje olarak öne çıkıyor. Serenity Plus, toplu taşımaya olan yakınlığı ve ulaşım alternatifleri ile dikkat çekiyor. Proje; sanat ve eğlence merkezlerine, AVM’lere, bölge hastanelerine ve okullara oldukça yakın bir lokasyonda konumlandırılıyor.

serenity-plus

Yorumlar kapalı.