Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Konfor ile kaliteli yaşamı buluşturan proje: Ary Mevsim

Konfor ile kaliteli yaşamı buluşturan proje: Ary Mevsim

Sıcak aile ortamı arayanlara yeni adres

Ary Yapı tarafından hayata geçirilen Ary Mevsim, bölgedeki diğer projelerden farklı olarak aile ortamını tüm sıcaklığı ile yatırımcısına sunuyor. İstanbul Sancaktepe Fatih Mahallesi’nde 7 bin 255 metrekare arsa alanı üzerinde 3 blok olarak inşaa ediliyor. Projede 100 adet konut yer alıyor. Ary Mevsim’de 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunurken dairelerin metrekare büyüklükleri 90 metrekare ile 138 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Ary Mevsim’de fiyatlar 460 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede peşin ödemelerde yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor. Ayrıca yüzde 20 peşin, 1 yıl sonra yüzde 10, teslimde yüzde 20, kalanı ise 40 ay sıfır faizle vade yapılıyor. Yapının teslim tarihi ise 2019 Nisan olarak planlanıyor.

Sosyal donatı alanları bakımından zengin

Ary Mevsim’in sosyal donatıları arasında; 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, basketbol sahası, voleybol sahası, fitness center, spor salonu, sauna, havuz kafe, sosyal tesis, yeşil alan, çocuk parkı, yürüyüş alanı bulunuyor.

Avrupa’nın en büyük şehir hastanesine yakın bir konumda inşa edilen ARY Mevsim Sancaktepe projesi ulaşım açısından çok avantajlı. Proje, Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yolları ve Üsküdar-Çekmeköy-Sancaktepe metro hattının yanı başında yer alıyor. Metroyla Üsküdar’a 20 dakika, Yenikapı’ya 30 dakika, Taksim’e ise 45 dakikada ulaşmak mümkün.

Yorumlar kapalı.