Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Alya Grandis’te yaşaması çok ayrıcalıklı

Alya Grandis’te yaşaması çok ayrıcalıklı

Akkuş Grup tarafından Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Alya Grandis, İstanbul’da az bulunur geniş konut seçenekleri ve katta villa keyfi sunan daireleriyle kalabalık ailelerin öncelikli tercihi. Akkuş Grup ve Boss 4 İnşaat ortaklığıyla İstanbul Beylikdüzü’nde  bölgenin prestijli caddesi Adnan Kahveci Bulvarı’nda inşa edilen Alya Grandis, 340 metrekareye kadar çıkabilen geniş daireleriyle kalabalık aileler tarafından yakından takip ediliyor. 100 Milyon TL yatırım değerine sahip olan Alya Grandis projesinde 2 kata yayılan; normal ve çatı katı keyfini, konforunu bir arada sunan “Penthouse“ kavramları farklı konut kullanım tercihlerine yanıt vermek üzere tasarlanıyor. Konak-katta villa penthouse’lar 315 – 325 – 375 metrekare aralığında iki farklı tipte, 6+2 ve 7+2 seçenekleriyle dizayn ediliyor.

Alya Grandis’in metrekaresi 4 bin 250 TL

24 ay içinde teslim edilecek olan Alya Grandis, içe dönük yaşam felsefesi içinde kendi kendine yetebilen sosyal-sportif alanlarıyla ön plana çıkıyor. Projenin sakinlerine sunduğu sosyal imkanlar arasında; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna ve kapalı otopark yer alıyor. Ortalama metrekare fiyatı 4 bin 250 TL seviyesinde bulunan projede, yatırımcılara yüzde 30 peşinat, kalanı 24 ay vade farksız taksitlendirme seçeneği de sunuluyor. Yatay mimarinin en iyi örneğinin sergilendiği projede blokların yüksekliği 5 kat ile 12 kat arasında değişiyor.

Alya Grandis’in Referansı Alya Penta

Akkuş Grup’un Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği ve satışların tamamlandığı Alya Penta’da yatırım fırsatını kaçıranların, ortağı bulundukları Boss 4 İnşaat’ın Alya Grandis’teki yatırım fırsatlarını değerlendirebileceğini anlatan Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş şunları söyledi: “Alya Penta’da teslimat için gelen ailelerin Alya markasını tavsiye ettikleri yakınları, projenin hemen yanı başındaki Alya Grandis’i inceliyorlar. Projelerimizi inceleyenlerden de gördüğümüz kadarıyla, az katlı binada geniş daire seçeneklerinde yaşamak İstanbulluların hayali. Alya Grandis gibi tek katta villa keyfi sunan bir proje hayranlık uyandırıyor.  Bu şekilde referans kanalıyla gelen pek çok aileyle, onlara uyan finansman modellerini çıkarmak üzere görüşmelerimiz sürüyor.”

 

Yorumlar kapalı.