Exclusive Homes ÖNE ÇIKAN Butiq markasına bir yenisi daha eklendi: Butiq Yaşam Kartal

Butiq markasına bir yenisi daha eklendi: Butiq Yaşam Kartal

Tüm daireler Adalar manzaralı


Akgel Yapı
tarafından hayata geçirilen Butiq Yaşam Kartal projesi, 1 blokta 43 daire ve 4 ticari üniteden oluşuyor. Projede 1+1 daireler brüt 61 ile 77 metrekare, 2+1 daireler brüt 115.5 metrekare, 3+1 daireler brüt 115.5 metrekare, 3+1 dubleksler 196.5 metrekare olarak tasarlanıyor. Butiq Yaşam Kartal projesinde dükkanlar ise 139 ile 411 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Butik Yaşam Kartal projesinin en dikkat çekici özelliklerinde biri; brüt 3.2 metre tavan yüksekliğe sahip olması. Akıllı ev sistemiyle donatılan Butiq Yaşam Kartal projesinin örnek dairesi hazır durumda.  Yapı içerisinde; kapalı otoparklı, keyifli ve güvenli ortak yaşam alanlarının oluşturduğu yepyeni dinamik sempatik bir hayat tarzı sizleri bekliyor. Projenin terasındaki alternatif sosyal yaşam alanını çok amaçlı kullanılabiliyor.

E-5’in kenarında yaşama geçirilen Butiq Yaşam Kartal projesi, Kartal sahil yoluna 3 dakika, Adalet Sarayı’na 5 dakika, Kartal İDO İskelesi’ne 8 dakika, metroya 10 dakika mesafede konumlandırılıyor.

 

 

Yorumlar kapalı.