Exclusive Homes PROJE VİTRİNİ Karma 3S Firuze Konakları hem yatırımcısına hem sakinlerine kazandırıyor

3S Firuze Konakları hem yatırımcısına hem sakinlerine kazandırıyor

3S Kale Holding güvencesiyle Avcılar E-5 aksında hayata geçirilen 3S Firuze Konakları, yatırım için konut arayışında olanlar için cazip fırsatlar sunarken hayalindeki evde yaşamak isteyenler için keyifli bir yaşam alternatifi sunuyor. Gayrimenkul alanında katma değer sağlama ve bu sayede ülke gelişimine destek verme” vizyonuyla seçkin, fark oluşturan projeler geliştiren 3S Kale Holding, Avrupa Yakası’nın gözde lokasyonlarından Avcılar’da hayata geçirdiği son projesi 3S Firuze Konakları’yla bölgenin enerji akışını değiştirmeyi hedefliyor. 3S Kale Holding’in uzman işçilik ve yüksek kalite anlayışıyla hayata geçirdiği 3S Firuze Konakları, hem sakinlerine masal gibi bir yaşam vaat ediyor hem de yatırım yapmak isteyenler için cazip ödeme fırsatları sunuyor. Muhteşem göl manzarası ve mahalle kültürünü yansıtan yatay mimarisi ile dikkat çeken projede, yaşamın 2018 yılının Eylül ayında başlaması planlanıyor.

Karma yaşam konsepti

3S Firuze Konakları, Avrupa Yakası’nın yeni cazibe merkezi Avcılar’ın E-5 aksında, 28 bin 050 metrekarelik bir alan üzerinde inşa ediliyor. Proje, içerisinde yer alan 523 lüks konut ve 45 adet seçkin mağaza seçeneğiyle bölgenin en özel projesi olmayı hedefliyor. 3S Firuze Konakları, hayallerinin evinde yaşamak isteyenler için, muhteşem göl manzarasına karşı 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri sunuyor. Projede, 1+1 daireler 68 ile 73 metrekare aralığında, 2+1 daireler 111 ile 152 metrekare aralığındaki dubleks alternatifleriyle, 3+1 daireler 174 ile 188 metrekare boyutlarında, 4+1 daireler ise 189 ve 194 metrekare boyutlarında tasarlanıyor.

Mahalle kültürü canlanıyor

Projenin 19 bin metrekarelik bir kısmı yeşile ve suya ayrılıyor. Sakinlerin sosyal yaşamdan uzak kalmamaları için projenin içerisine meydanlar, buluşma ve paylaşım alanları, çocuk oyun alanları, su öğeleri, üst bahçenin iki yakasını birleştiren yaya köprüsü, seyir terası gibi özel alanlar kurgulanıyor. Seçkin bir yaşam vadeden 3S Firuze Konakları, içerisinde zengin sosyal donatı alanları da barındırıyor. Yatay mimarisi, ferah ve nefes alan tasarımıyla huzurlu bir yaşam ortamı sunan ve konumu itibariyle de hiç kapanmayacak muhteşem göl manzarasını gözler önüne seren 3S Firuze Konakları, ortak kat bahçeleri ile yaşam alanlarını zenginleştiriyor. Proje, ailenin küçük bireylerine hitap eden İlk Adım Parkı ve Macera Parkı’nın yanı sıra açık ve kapalı sinema salonu, sosyal mekânları, zengin peyzaj alanıyla özlem duyulan mahalle kültürünü yeniden canlandırıyor.  Akıllı ev sistemiyle donatılan proje, sakinlerine tamamen kendi kontrolleri altında kaliteli bir yaşam yaratıyor.

3S Firuze Konakları cazip ödeme fırsatları sunuyor

3S Firuze Konakları projesinde konutlar 421 bin TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcıların beğenisine sunuluyor. Firma vadesiyle ’48 ay, 0 faiz’ fırsatı sunulan projede, peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Banka kredisi ile ödemeyi tercih edenler için ise 84 aya kadar 0 faiz, 120 aya kadar ise 0,49 faiz oranı ile ödeme imkânı sunuluyor. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip projede, yaşam başladığında yüzde 40 değer artışı öngörülüyor.

Şehre kolayca ulaşın

3S Firuze Konakları, Kanal İstanbul projesi güzergahının geçtiği Avcılar bölgesinde yükseliyor. Yaklaşık 45 kilometre uzunluğundaki Kanal İstanbul; Arnavutköy, Başakşehir, Küçükçekmece ve Avcılar ilçelerinden geçecek. Projenin yapılmaya başlanmasıyla Avcılar bölgesinin değerlenme trendinin hızla devam edeceği öngörülüyor. İstanbul Üniversitesi Avcılar kampüsünün hemen yanında konumlanan proje, E-5 Karayolu, Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na yürüme mesafesinde Atatürk Havalimanı’na ise 10 dakika uzaklıkta bulunmasıyla şehrin birçok yerine ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Tercih en iyilerden yana

3S Firuze Konakları projesi, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçiliğiyle hayata geçiriliyor. Projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella’dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih ediliyor.

 

Yorumlar kapalı.