Exclusive Homes GÜNDEM 3S Firuze Konakları, 2 ayda yüzde 27’lik satış başarısı yakaladı

3S Firuze Konakları, 2 ayda yüzde 27’lik satış başarısı yakaladı

 

Hem yatırım hem yaşama imkanı sunuyor

İnşaat çalışmaları Avcılar Firuzköy bölgesinde başlayan  3S Firuze Konakları, 28 bin metrekarelik proje sahası, 523 adet konut ve 45 adet mağazasıyla E-5 aksındaki en büyük proje olma özelliği taşıyor.

3S Firuze Konakları’nda, hem yatırım hem de güzel bir yaşam fırsatı devam ediyor. Lansman döneminde yüzde 27’si satılan projeye yoğun ilgi sürüyor. Başarılı bir satış grafiğiyle 2 ayda 145 daire satılan proje, nefes alan tasarımıyla huzurlu bir yaşam ortamı sunuyor.

Fiyatlar 375 bin TL’den başlıyor

3S Firuze Konakları’nda fiyatlar 375 bin TL’den başlıyor. Peşin ödemede yüzde 10 indirim, vadeli ödemede ise %20 peşin, firma vadesiyle 36 ay ve 0 faiz uygulanıyor. 3S Firuze Konakları’nda yaşamın 2018 yılının son çeyreğinde başlaması hedefleniyor.

Avcılar’da seçkin bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları, 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri içeriyor. 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçirilen 3S Firuze Konakları’nın, Avcılar bölgesinde önemli bir cazibe merkezi olması öngörülüyor.

Yorumlar kapalı.