Exclusive Homes Hakkımızda

Hakkımızda

Sektörde 5. yılını kutlayan, 2011 yılından beri Türkiye’deki gayrimenkul sektörüyle paralel olarak gelişimini sürdüren Exclusive Homes, markalı emlak projeleri ve mimari çalışmaları dergi ve web sitesi aracılığıyla tanıtıyor. Dünyanın dört bir yanından en prestijli projeleri bir araya getirerek okuyucuyu en doğru şekilde bilgilendirmeyi hedef olarak gören, sektörün tek kapsamlı ve kaliteli yayını olan Exclusive Homes, markalı emlak projelerinin detaylı bilgilerini özel söyleşi ve analizlerle okurlarıyla paylaşırken; sektörel haberler ile birlikte yapı dünyasının da nabzını tutuyor.

Exclusive Homes; hayranlık veren gayrimenkul projelerine, villalara, ofislere, akıllı evlere ve daha fazlasına ait tüm detayları, projelerin fiyat ve özelliklerini bir araya getirerek sunması sayesinde, yatırımcı için bir rehber görevi görüyor.

Exclusive Homes markası, 2016 yılında web sitesinin yenilenen yüzüyle okurlarıyla buluştu. Web sitesinde tercih, konut alıcısını en kısa yoldan ideal projeye götürecek sade bir tasarımdan ve kaliteli içeriklerden yana kullanıldı. Hem basılı hem dijital mecrada yoluna devam eden ve ikisini de aktif olarak kullanabilen tek yayın olan Exclusive Homes, okurunu en doğru şekilde bilgilendirmeye ve sektöre yön vermeye devam edecek.