Exclusive Homes GÜNDEM Wind Ankara sahiplerine kavuşuyor

Wind Ankara sahiplerine kavuşuyor

Ankara Çayyolu’nun en dikkat çekici projesi Wind Ankara’da teslime sayılı zamanlar kaldı.  Aralık ayında teslim edilecek olan projeye dair önemli açıklamalarda bulunan Wind Ankara Yönetim Kurulu Başkanı Bünyamin Gelgeç Ankara’da yaşam standartları burada şekillenecek” dedi.

Villa ve kule olarak detaylandırılan projenin, Ankaralılar için büyük bir kazanım olduğunu söyleyen Bünyamin Gelgeç düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: Wind Ankara projesini hayata geçirirken birçok projeden farklı olmasını amaçladık. Bu yüzden projenin lokasyonu da eşsiz olmalıydı. Bu doğrultuda Çayyolu Park Caddesi biçilmiş kaftandı. Sadece konum değil barındırdığı öğelerde farklı olmalıydı. Hem şehri yaşatmalı hem de şehrin o karmaşasından bıkanlar için bir liman olmalıydı. Projemizde bütün bu detayları fazlasıyla bir araya getirdik.”

Yaşamınıza konfor geliyor

Projenin kule ve villa seçenekleri ile fark yarattığını vurgulayan Gelgeç “Projemizde 1 adet orta-yüksek katlı konut bloğu ile on dört adet müstakil konut yapı inşa edilmiştir. Villalarımız 786 metrekare alana sahiptir ve 6+2 olarak inşa edilmiştir. Kullanılabilir bahçe alanı ile huzuru bir adım ötenize taşımaktadır. Kulemizdeki evlerimiz ise 462 metrekare ve 5+2 olarak hayata geçmektedir. Hem geniş hem de ferah bir ev için düşünülmesi gereken her detay incelikle dâhil edilmiştir. Her katta tek daire bulunduğu için Kule, yerleşimi ve açısı itibari ile güneye bakan ve yılın tüm aylarında ışık alan, aynı zamanda villa grubu ile ortak yeşil alana gölge yaratmayacak şekilde konumlandırılmıştır” ifadelerini kullandı.

2018 yılında yaşam başlıyor

Örnek dairenin açıldığını ve Wind Ankara’nın avantajlarını yakından keşfetmek için konut sahibi olmak isteyenleri projeye beklediklerini sözlerine ekleyen Gelgeç;  Wind Ankara artık 2018 yılında kapılarını açmaya hazırlanıyor. Konfor sağlayacak her türlü unsur, mimari ve iç mimari anlamda projeye entegre edildi. Özel fitness alanı, sauna ve jakuzi olanakları ile Wind Ankara’da yaşam standartlarınız yükselecek” dedi.

 

Herkese özel otopark alanları

Gelgeç özellikle büyük şehirlerde ve çok katlı yapılarda otopark sorununun aileleri bezdirme noktasına getirdiğine dair düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi: “Wind Ankara kulede her daire için 4 araçlık otopark alanı, müstakil villalarda ise 6 araca kadar özel kapalı otopark alanı sağlanmış olup, otopark alanları site içi görselliğe dahil olmayacak şekilde yer altında konumlandırılmıştır.”

 

Yorumlar kapalı.