Exclusive Homes GÜNDEM Karma konsept yapısıyla Mavera Ahsen bulunduğu lokasyonun değerini yükseltiyor

Karma konsept yapısıyla Mavera Ahsen bulunduğu lokasyonun değerini yükseltiyor

Topuzlar Yapı güvencesiyle İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirilen Mavera Ahsen karma konsept yapısıyla bulunduğu lokasyonun değerini yükseltiyor.

mavera-ahsen
Karma konsept yapısıyla Mavera Ahsen bulunduğu bölgedeki diğer projelerden bir adım öne çıkıyor.

Karma konseptli proje

22 bin metrekarelik bir inşaat alanı üzerinde yükselen Mavera Ahsen 169 konut ve 3 ticari üniteden meydana gelen karma konsept yapısıyla ön plana çıkıyor. Proje 6 katlı 2 blok üzerinde 2+1, 3+1 ve VIP 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleriyle tasarlanıyor. Projede dairelerin büyüklükleri 116 ile 280 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

mavera-ahsen2

Bin 880 metrekarelik bir kısmı yeşil alana ayrılan Mavera Ahsen’in sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında havuz, hamam, sauna, fitness, kapalı otopark, kreş, market, çocuk oyun parkı bulunuyor.

mavera-ahsen3

Mavera Ahsen’de daire fiyatları 300 bin TL ile 750 bin TL arasında değişiyor. Proje yatırımcılara yüzde 25 peşin ödemelerde kalan bedeli ara ödemeli taksitlerle ödeme imkanı sunuyor.

Mavera Ahsen Migros’a 1, Carrefour ve Media Market ve E-5’e 3, Marmarapark’a, Bauhaus’a ve Esenyurt Devlet Hastanesi’ne 4, Tüyap ve Medilife Hastanesi’ne 5, Hava Limanı’na ise 15 dakika uzaklıkta konumlanıyor.

Yorumlar kapalı.