Exclusive Homes GÜNDEM Park MOZAİK yazı keyifli bir partiyle karşıladı

Park MOZAİK yazı keyifli bir partiyle karşıladı

Ankara’nın TEPE ve MESA ortaklığıyla ön plana çıkan prestijli konut projesi Park MOZAİK yazı keyifli bir partiyle karşıladı. İlk ilkbaharlarının keyfini doyasıya yaşayan Park MOZAİK sakinleri, ilk yazlarına tüm dostları, yakınları ve sevdikleriyle birlikte ‘merhaba’ dedi.

Park MOZAİK’in bahçesinde düzenlenen ‘yaza merhaba’ partisinde hem çocuklar hem de büyükler doyasıya eğlendi. Çocuklara özel olarak bir festival havasında hazırlanan pamuk şeker ve patlamış mısır ikramlarına büyükler de yoğun ilgi gösterdi; çocukluklarına geri döndü. Samimi bir sokak partisinin vazgeçilmezi olan sucuk-ekmek keyfinin yaşandığı partide, çocuklar palyaço gösterisiyle ve kendileri için özel hazırlanan güvenli şişme oyun alanlarında eğlendi. Partide, renkli bir animasyon ekibi de katılımcılara keyifli anlar yaşatan çeşitli yarışmalar düzenledi.

Ankara Yaşamkent’te inşa edilen Park MOZAİK’te teslimler 2016 yılının Aralık ayında başladı. İlk etap kapsamında satışa sunulan dairelerin yüzde 70’i satıldı ve teslim edilen konut sayısı 250’ye ulaştı.

 

Yorumlar kapalı.