Exclusive Homes GÜNDEM Nidapark İstinye lükste sınır tanımıyor

Nidapark İstinye lükste sınır tanımıyor

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO güvencesi ve gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu imzasıyla hayat bulan Nidapark İstinye lükste sınır tanımıyor. İstanbul’un en eski ve prestijli semtlerinden İstinye’de yükselen proje ince zevklerle tasarlanan yaşam kalitesiyle bir evin, insanın hayatında ne kadar büyük yer kapladığı gerçeğini ortaya koyuyor.

İstinye Koyu manzarasına hâkim bir konumda yükselen Nidapark İstinye, Panorama, Vadi ve Koru olmak üzere 3 etaptan meydana geliyor. Her etap kendi sosyal tesisiyle ayrıcalıklı bir konuma sahip oluşuyla dikkat çekiyor. Nidapark İstinye Panaroma 24 blok halinde 202 bağımsız bölümden, Nidapark İstinye Koru 12 blok halinde 134 bağımsız bölümden ve Nidapark İstinye Vadi 19 blok halinde 202 bağımsız bölümden oluşuyor. Bahçe üzerine 4 ve 5 katlı olarak tasarlanan bloklar, 2+1’den 5+2’ye uzanan farklı daire seçenekleriyle her ailenin ihtiyacına rahatlıkla cevap veriyor. 90 ile 663 metrekare arasında değişen üniteler, yaklaşık 15 metrekare büyüklüğündeki depo alanıyla da yaşayanlar için ekstra özel alan sağlıyor. Yüksek nitelikli bölümleri, lamine parke zeminli salon ve odalarıyla üst seviyede bir kalite anlayışını önünüze seren proje, yerden ısıtmalı ısıtma sistemi ve soğutma üniteleriyle proje sakinlerinin hayatına konfor katıyor.

Her Katta Farklı Yaşam

Proje az katlı mimari konseptte tasarlanıyor ve ev sahiplerine bahçe katları, ara katlar ve çatı katlarındaki ünitelerle her katta farklı yaşam alternatifleri sunuluyor. Bahçe kullanımı imkanı sunan bahçe katları dubleks veya simpleks olmak üzere iki farklı ünite tipinden oluşuyor. Bahçe katlarının yanı sıra zemin katlarda bulunan ünitelerde de geniş teras kullanımı ayrıcalığı bulunuyor. Proje, sakinlerine muhteşem Boğaz manzaralı terasları ve çatı dubleksleriyle benzersiz bir deneyim yaşatıyor.

Yaşam Standartlarınız Yükselecek

Nidapark İstinye’de, eşsiz boğaz manzaralı 47 bin 500 metrekare alan üzerinde tasarlanmış kullanıcıların özel mülkiyetinde olacak bir park alanı oluşturuluyor ve bu park alanında her 3 bölge sakinlerinin kullanımına açık birçok aktivite yer alıyor. Projenin sakinlerine sunduğu sosyal olanaklar arasında ise; kafe, çocuk oyun alanları, ücretsiz eğitmen eşliğinde fitness, özel studio odaları, kapalı ve açık havuz, kuaför, market, özel yemek salonları, TV odaları, sinema salonu, oyun odaları, müzik bale okulu, aktivite odası bulunuyor. Yürüyüş ve koşu parkurları, seyir terasları, tenis-basketbol ve çok amaçlı sahaların da yer aldığı projede, İstinye merkeze yakın noktalara shuttle ile ulaşım imkânı da sağlanıyor. Projede ayrıca elektrikli araç şarj istasyonu, ücretsiz teknik destek servisi, özel kiralanabilir depo alanları ve aplikasyon  hizmetleri de sunuluyor.

Evinize kişisel asistan

Bütün hatlarıyla ele alındığında, zevk ve prestij sahibi bir proje olarak ışıldayan Nidapark İstinye, detaylar dikkate alındığında farkını daha da zarif bir biçimde ortaya koyuyor. İhtiyaç duyduğunuz her hizmetin yerine gelmesini sağlayan ve bu proje için özel olarak geliştirilen aplikasyon, evinizin kişisel asistanı olarak öne çıkıyor. Dönem dönem ihtiyaç duyduğunuz eşyaları saklayan, evinize özel depo alanları hayatınıza ferahlık getiriyor. Yüzde 100 jeneratör sistemi, size kesintisiz bir hayat sunuyor, sosyal alanlardaki kablosuz internet erişimi hayata her istediğinizde bağlanmanıza imkân tanıyor.

İlham eşsiz Zeytin Ağacı’ndan

Nidapark İstinye Projesi, her biri alanında hakim olan yerli ve yabancı tasarım grupları tarafından 2 yıla yakın bir süre içerisinde tasarlandı. Projenin master planı Amerika firması olan SB Architects tarafından oluşturulurken, dış cephe ve iç mekan tasarımı KY Mimarlık, uygulama projeleri ise Loft Mimarlık ofisleri tarafından gerçekleştirildi. İstinye’nin benzersiz doğasıyla uyum içerisinde oluşturulan peyzaj tasarımı ise Florida’dan EDSA firmasıyla Türkiye’den DS Mimarlık’ın ortak çalışmasıyla gerçekleştirildi. Cephe tasarımında doğadan esinlenerek, bolluk ve bereketi simgeleyen ‘Zeytin Ağacını’ ilham alınarak oluşturuldu. Doğada hem pastel tonda renkleri hem de asimetri içerisinde dengeli bir şekilde verildi. Projeye dahil olmak ve Tahincioğlu ayrıcalığıyla benzersiz bir deneyim yaşamak isteyenler için TL bazında 60 ay sıfır faiz avantajıyla satışlar başladı.

Yorumlar kapalı.