Exclusive Homes GÜNDEM Propa Vista hem konut sahibi yapıyor hem de Paris seyahati hediye ediyor

Propa Vista hem konut sahibi yapıyor hem de Paris seyahati hediye ediyor

Propa Vista hem ev sahibi yapıyor hem de tatile gönderiyor. Kartal’da hayata geçirilen Propa Vista projesinden 8-15 Aralık 2017 tarihleri arasında konut satın alan 5 şanslı aile, Ocak ayında muhteşem bir Paris seyahati kazanıyor. Mevcut konutların yüzde 75’i satılan, Kartal’ın “en ayrıcalıklı” ve “yeni nesil” konut projesi Propa Vista, uygun ödeme koşullarının yanı sıra kampanyalarıyla da Vista’dan konut sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 8-15 Aralık 2017 tarihleri arasında Propa Vista Kartal projesinden konut satın alan 5 aile, yapılacak çekilişle, Ocak ayında ETS tur ayrıcalığı ile Paris seyahati kazanacak.

Propa’nın projelerinde artık görmeye alışık olduğumuz “Plus” konseptini yani “kullan-öde” sistemini Kartal’a taşıyan, E5 Karayolu’nun ve metro istasyonun hemen yanı başında yükselen Propa Vista, sunduğu ulaşım olanaklarıyla ve sürpriz hediyeleriyle konut sahibi olmak isteyenleri şaşırtmaya devam ediyor.  3 Aralık Pazar günü verdiği barbekü partisi ile hem Propa Vista sakinlerini hem de Vista’dan konut sahibi olmak isteyenleri mutlu eden Propa, Paris seyahati hediyesi ile sürprizlerini sürdürüyor.

Sosyal hayat yanı başınıza geliyor

Propa CEO’su Can Özçiçek, Propa Vista projesinde sosyalleşmeye önem verdiklerini ve projelerini bu doğrultuda hayata geçirdiklerini belirterek, “İstanbul’da ve Kartal’da çok güzel meydanlar var. Yurt dışına çıktığımızda da hepimizin gördüğü, gezdiği kent meydanları vardır. İnsanlar bu meydanlarda buluşur, sosyalleşir. Bu meydanların çevresinde kafeler ve mağazalar vardır. Özellikle baharda ve yazın cıvıl cıvıl olur. İşte biz de bu güzellikten esinlendik ve neden bizim projemizde de böyle bir meydan olmasın dedik. Süs havuzları eşliğinde, çevresinde anfi tiyatronun, oturma alanlarının ve yeşil alanların olduğu bir meydan tasarladık. Sosyalleşmenin önemine bu denli vurgu yaptığımız Vista projemiz kapsamında, insanların seyahat etmelerini sağlamanın en güzel hediye olacağını düşündük. Bu yüzden de 8-15 Aralık tarihleri arasında Propa Vista projesinden konut satın alan 5 aileye koşulsuz şartsız Paris seyahati kazandırıyoruz” açıklamasında bulundu.

Yorumlar kapalı.