Exclusive Homes GÜNDEM Piyalepaşa İstanbul yılda 10 milyon ziyaretçi ağırlamayı planlıyor

Piyalepaşa İstanbul yılda 10 milyon ziyaretçi ağırlamayı planlıyor

 

Teslimler Haziran 2018’de

İstanbul’un en eski ve cezbedici semtlerinden Piyalepaşa’da hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, Türkiye’nin özel sektör tarafından hayata geçirilen en büyük kentsel dönüşüm projesi olarak dikkat çekiyor. Konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından oluşan projede yer alan dairelerin, 2018 yılı Haziran ayından itibaren teslim edilmesi planlanıyor. Alışveriş Sokağı’nın tamamlanmasıyla birlikte yılda 10 milyon ziyaretçi ağırlanması bekleniyor.

 

Projede seramikler Ege seramik imzası taşıyor

Zarifliği ile dikkat çeken seramikler ise Piyalepaşa İstanbul’a özel olarak Ege Seramik imzası taşıyor. Proje içerisinde ayrı bir blokta konumlanan rezidans sakinleri için her detayın düşünüldüğü bir hayat sunuluyor. Concierge hizmetleri kapsamında; misafir kabulünden uyandırma servisine, temizlik hizmetlerinden bilet teminine kadar birçok ayrıcalığa sahip olmak mümkün.

 

Kaan Yücel : “…Bir AVM hissinden çıkıp, mahalle içerisindeymiş gibi bütün ihtiyaçlarını burada çözebilsinler arzusundayız.”

Piyalepaşa Gayrimenkul Genel Müdürü Kaan Yücel proje içerisinde yer alan AVS’nin mimarisi ve konsepti ile Nişantaşı ve Beyoğlu’nu anımsattığını ve belirterek şunları söylüyor: “Piyalepaşa İstanbul’da yaşayacak sakinlerimiz konutlarından çıktıkları anda kendilerini sosyal alanların içinde bulsunlar, yemek yesinler, sinemaya gitsinler, yeşil alanları değerlendirsinler, spor yapsınlar istedik. Açıkçası bir AVM hissinden çıkıp, mahalle içerisindeymiş gibi bütün ihtiyaçlarını burada çözebilsinler arzusundayız. Piyalepaşa İstanbul’da böyle bir yaşam hayal ediyoruz ve bunu tasarlıyoruz.”  

Yorumlar kapalı.