Exclusive Homes GÜNDEM Ondörtüç Pendik’ten bahara yakışır kampanya

Ondörtüç Pendik’ten bahara yakışır kampanya

İnsay Yapı, İstanbul Anadolu Yakası’nın en hızlı gelişen bölgelerinden Pendik’te hayata geçirdiği Ondörtüç Pendik projesinde ev sahibi olmayı kolaylaştıran yeni bir kampanya başlattı. Bahar kampanyasına göre Ondörtüç Pendik’ten oturum ya da yatırım amacıyla ev almak isteyenler ‘yüzde 10 peşin, 84 ay vade ve 0 faiz’ fırsatından yararlanabilecek.

Ondörtüç Pendik’ten ev almak isteyenler için yeni bir kampanyayı hayata geçirdiklerini belirten İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık, “Ondörtüç Pendik’te örnek daire hazır, dış cephe kaplaması bitti ve teslime de sadece 2 ay kaldı.Bu şartlarda hem birikimini değerlendirmek için hem de oturmak için projemize gelen müşterilerimize ‘yüzde 10 peşin, 84 ay vade ve 0 faiz’fırsatı sunuyoruz, hem de 2 bin 860 TL’den başlayan taksit imkanıyla” dedi.

Üç farklı konut tipi

Üç farklı konut tipinin bulunduğu Ondörtüç Pendik’te, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 9 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Ondörtüç Pendik; 243 konut ve 21 ticari birimden oluşuyor. Büyüklükleri 68 ile 146 metrekare arasında değişen daire seçenekleri sunan Ondörtüç Pendik’te daire fiyatları ise 1+1’lerde 251 bin TL, 2+1’lerde 333 bin TL ve 3+1’lerde ise 498 bin TL’den başlıyor.

24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı Ondörtüç Pendik sakinlerine; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkanının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor. Profesyonel site yönetiminin bulunacağı ve her daireye depo alanının tahsis edileceği projedeki mağaza ve restoranlar da site sakinlerine kendi kendine yetebilen bir yaşam alanı vadediyor.Pendik’in merkezinde yer alan Ondörtüç, merkezi noktalara yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

 

 

 

Yorumlar kapalı.