Exclusive Homes GÜNDEM Ondörtüç Pendik teslim öncesi kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor

Ondörtüç Pendik teslim öncesi kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor

İnsay Yapı, teslimine sayılı günler kalan Ondörtüç Pendik projesinde’120 ay 0,98 faiz’ fırsatı sunuyor. Ek bir fiyat artışının olmadığı ve teslimine sayılı günler kalan Ondörtüç Pendik, bölgenin en uygun fiyatlı projesi olarak hayata geçiriyor.Bölgenin en uygun fiyatlı projesini hayata geçirdiklerini söyleyen İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık “Kampanyalar devam ederken ev almak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın” dedi.

Ondörtüç Pendik ile kişiye özel ödeme imkanları

Sunduğu ödeme seçenekleriyle konut sahibi olmayı kolaylaştıran İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Çulhalık “Hükümetin tapu harcı ile KDV oranlarını indirmesi ve bankaların da konut kredi faizlerini düşürmesinin ardından harekete geçiren gayrimenkul sektörü, yeni konut fiyatlarında yüzde 20 indirim ve yüzde 5 peşinat kampanyasını hayata geçirdi. Böylece ev almak isteyen biri, 120 ay vadeli kredisini aylık yüzde 0,98 faiz oranıyla ödeyebilme imkanına kavuştu. Biz de İnsay Yapı olarak Ondörtüç Pendik’te kişiye özel ödeme imkanlarımızla peşinatı vadelendiriyoruz. Projelerimizden daire almak isteyip de banka kredisi kullanmak isteyenler ‘120 ay 0,98 faiz’ kampanyası ile ödeme seçeneğini tercih ederek ev sahibi olabilirler. Ek bir fiyat artışımız yok. Ondörtüç Pendik’te sona gelindi, projemizi bir ay sonra teslim edeceğiz. Bölgenin en uygun fiyatlı projesini hayata geçiriyoruz. Bu nedenle kampanyalar devam ederken ev almak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın diyoruz” diye konuştu.

Daire fiyatları 1+1’lerde 261 bin TL, 2+1’lerde 363 bin TL ve 3+1’lerde ise 498 bin TL’den başlayan proje, 9 bin metrekarelik alan üzerinde; 252 konut ve 15 ticari birimden oluşuyor. 24 saat güvenlik hizmetinin yer aldığı proje sakinlerine; yüzme havuzu, yürüyüş yolları, çocuk parkı, spor alanları, dinlenme alanları imkanının yanı sıra kapalı otopark ayrıcalığı da sunuyor.

 

Yorumlar kapalı.