Exclusive Homes GÜNDEM Kasr-ı ÂLâ’da ön talep zamanı

Kasr-ı ÂLâ’da ön talep zamanı

Türkiye pazarında büyüme kararı alan Omran Holding’in ilk büyük konut projesi Kasr-ı Âlâ’da ön talep süreci başladı. İstanbul’un gözde semtlerinden Çengelköy’de hayata geçecek olan Kasr-ı Âlâ’nın 2019 yılının ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor. İnşaat, enerji gibi pek çok alanda farklı ülkelerde faaliyetleri bulunan Omran Holding, ekonomiye duyduğu güvenin göstergesi olarak Türkiye pazarında büyüme kararı aldı. Bu karar doğrultusunda Omran Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren Omran İnşaat A.Ş tarafından inşa edilecek olan lüks konut projede ön talep süreci başladı.

İstanbul’un gözde semtlerinden Çengelköy’de hayata geçen Kasr-ı Âlâ’nın proje geliştirmesi Bekataş A.Ş. tarafından yapılıyor. 6 bin metrekare alan üzerinde ve aile yaşamına uygun olarak planlanan proje, 5 blokta 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı ile bahçe dublekslerden oluşuyor. 80 dairenin bulunduğu projede, daire büyüklükleri ise 85 metrekare ile 255 metrekare arasında değişiyor. Çengelköy’ün merkezinde, sahile 1 kilometre mesafede konumlanan Kasr-ı Âlâ, çok çeşitli sosyal imkanları, spor alanları ve geniş peyzajı ile örnek bir proje olarak hayat buluyor.

Yüzde 85 yeşil alan

Projenin, 2019 yılının ağustos ayında teslim edileceğini belirten Omran İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Ergin Bayram, projenin 6 bin 500 metrekare ortak alan ve yüzde 85’i yeşil alan olarak inşa edildiğini söyledi. Projeyle ilgili kısa bilgi veren Bayram şunları söyledi: “Kasrı Âlâ’, İstanbul’da hayata geçireceğimiz ilk proje. Bundan sonra yeni projelerimiz de olacak. Lüks yaşam alanları inşa edeceğiz ve proje isimlerinde Kasr-ı’ markasıyla büyüyeceğiz. Kasr-ı Âlâ’ lüks ve konforlu bir yaşam sunan çok özellikli bir proje olarak hayata geçiyor. Hafriyat çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlayacağız ve 2019 Ağustos’unda teslim etmiş olacağız. Bu proje yüksek prim potansiyeliyle de yatırımcıların dikkatini çekiyor.”

 

Yorumlar kapalı.