Exclusive Homes GÜNDEM Mint projelerinde geri dönüş süresi 16 yıl

Mint projelerinde geri dönüş süresi 16 yıl

Projelerini, “Yeni Nesil Şehir Apartmanları” konseptiyle Boğaz- Haliç arasında hayata geçiren MİNT,  İstanbul‘da gayrimenkul yatırımında ortalama 24,7 yıl olan geri dönüş süresini, MİNT E-5 ve MİNT Şişli’de 16,7 yıla kadar düşürüyor. MİNT Boğaz-Haliç arasında hayata geçirdiği MİNT E-5 ve MİNT Şişli projeleriyle şehrin tam kalbinde yatırım fırsatı sunuyor.

MİNT Şişli

Gayrimenkul yatırımında dikkate alınan en önemli kriterlerden birisi olan amortisman süresi, yatırım aracı olarak konut satın alan kişilerin yatırım bedelini kira ya da değer artışı sayesinde geri kazandıkları süre olarak değerlendirilmektedir. Yatırımcılar, geri dönüş süresi daha kısa olan konut yatırımlarını tercih ediyor.

4 bin TL’den başlayan kira garantisi

Ayrıca ‘Kira Garantisi’ kampanyası ile yatırımcısının yüksek getirisini garanti altına alan MİNT, 48 ay boyunca MİNT E-5’te 4 bin TL’ye varan, MİNT Şişli’de ise 4 bin 500 TL’ye varan kira garantisi sunuyor. Tüm projelerini uluslararası ya da ulusal yüksek enerji verimliliği belgeleri ile tescilleyen MİNT, sadece kiralama garantisi ve kısa amortisman süreleriyle değil, sağladığı enerji tasarrufuyla da binanın kullanım ömrü boyunca da yatırımcısına kazandırıyor.

MİNT E5

338 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışı devam eden MİNT E-5’te 1+0’dan 2+1’e kadar daire seçenekleri sunuluyor. 328.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan MİNT Şişli’de ise 1+1 ve 2+1 loft daire alternatifleri de yer alıyor. MİNT, E-5 ve Şişli proje teslim tarihlerini 4 ay öne çekerek Ağustos 2018’de teslim edecek.

Yorumlar kapalı.