Exclusive Homes GÜNDEM GÖKADA projesi için ön talep zamanı!

GÖKADA projesi için ön talep zamanı!

İnşaat sektörünün köklü markası MESA, Anadolu Yakası’nda hayata geçireceği GÖKADA projesi için ilk adımları atmaya başladı. İnsan ve yaşam kalitesi odaklı projeleriyle ön plana çıkan MESA, Maltepe’de yükselen GÖKADA projesine yönelik, www.mesa.com.tr Web sitesi ve 444 9 366 numaralı İletişim Merkezi üzerinden ön talep topluyor. Eşsiz Adalar manzarası ve tertemiz orman havasıyla çevrili olan ve ulaşım kolaylığının yanısıra Bağdat Caddesi ve sahil aksına yakın konumuyla bölgedeki yaşam standartlarını yeniden belirleyecek proje için ön talepte bulunanlar, konut seçimi ve lansman fırsatlarından erkenden yararlanma ayrıcalıklarına sahip olabilecekler.

GÖKADA projesi bölgenin yaşam standartlarını yükseltecek

GÖKADA projesi uydu kentler kuran, bulunduğu kimi bölgelere ismini veren MESA’nın Maltepe’deki ilk projesi olarak dikkat çekiyor. Proje, araziye uyumlu dizilimi, birbirini engellemeyen binaları, lokasyon ve ulaşım avantajları ile kalite ve rahatlığı bir arada sunuyor. GÖKADA projesi 3 blok üzerinde 1+1’den 4+1’e kadar çeşitli tip ve büyüklükte toplam 273 konut ve ticari alanlardan meydana geliyor. Ticari alanlar, kapalı havuz ve fitness gibi sosyal donatıları bir arada barındıran proje özgün mimari tasarımı ile bulunduğu bölgenin yaşam standartlarını yeniden belirlemeyi hedefliyor.

GÖKADA projesi, E-5 karayolu, TEM otoyolu ve tüm ulaşım merkezlerine kolay erişim imkanı sağlayan konumuyla öncelikli tercih sebebi oluyor. Metro ile ulaşım kolaylığı yaratan proje ayrıca Aydos Ormanları ve Kayışdağı Çam Ormanları’na yakınlığının yanısıra eşsiz adalar ve doğa manzarasını bir arada sunuyor.

Yorumlar kapalı.