Exclusive Homes GÜNDEM Referans Güneşli’den bugün al, hemen taşın kampanyası

Referans Güneşli’den bugün al, hemen taşın kampanyası

Kiler GYO, Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişen bölgelerinden Güneşli’de inşa ettiği Referans Güneşli projesinde ev sahibi olmayı kolaylaştıracak özel bir kampanyaya imza atıyor. İnşaat sektöründe geliştirdiği nitelikli projelerle ön plana çıkan Kiler GYO, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Güneşli’de hayata geçirdiği Referans Güneşli projesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, konut sahibi olmayı kolaylaştıracak özel bir kampanya sunuyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere, yüzde 5 peşinat ile 84 aya kadar sıfır faiz veya 120 aya kadar uzayan vade seçeneği sunuluyor. Peşin ödemelerde ise yüzde 20 indirime sahip olunan projeden konut satın alanlar beklemeden hemen taşınabiliyor. Kiler GYO imzası taşıyan Referans Güneşli ’de dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 900 TL’den başlıyor.

Referans Güneşli herkesin ilgi odağı

Avrupa Yakası’nın en hızlı değer kazanan bölgesi Güneşli ’de yükselen yapı, metronun yanı başında inşa ediliyor. Merkezi lokasyon avantajıyla hem yerli hem yabancı yatırımcıların yoğun ilgi gösterdiği Referans Güneşli projesinde 208 konut ve 32 mağaza bulunuyor. 1+1’den 4,5+1 e kadar farklı daire seçenekleriyle tasarlanan projede konutların büyüklükleri 57 ile 196 metrekare arasında değişiyor.

Zengin sosyal alanlar

Geniş peyzaj alanına sahip olan  proje, sosyal yaşamı sakinlerinin yanı başına taşıyor. Geniş sosyal donatı alanlarının yer aldığı projede kapalı havuz, fitness center, sauna, Türk hamamı, yürüyüş parkuru, spor adası, çocuk oyun adası, hobi salonu, misafir süitleri, kent meydanı gibi alanlar yer alıyor. Ayrıca projede her daireye özel kapalı otopark alanı ve özel depo alanı tahsis ediliyor.

Yaşamın ortasında

Referans Güneşli, TEM Otoyolu’na ve Basın Ekspres Yolu’na bağlantı sağlayan 2 ana bulvarın kesiştiği kavşakta yükseliyor. Metro durağının hemen yanı başında yer alan projeden çevresinde konumlanan 5 yıldızlı otellere, havalimanına, alışveriş merkezlerine, üniversitelere, iş ve finans merkezlerine birkaç dakika ulaşım sağlanabiliyor.

 

 

 

Yorumlar kapalı.