Exclusive Homes GÜNDEM İncek Loft, çocuklarla bahara merhaba dedi

İncek Loft, çocuklarla bahara merhaba dedi

Akfen İnşaat tarafından Ankara’da hayata geçirilen ve yaşamın başladığı İncek Loft konut projesinde çocuklar nisan ayının gelip havaların ısınmasıyla birlikte kendini iyice hissettiren ilkbaharı düzenlenen özel bir etkinlikle kutladı. İncek Loft site yönetimi tarafından organize edilen ‘Bahara Merhaba’ etkinliğinde sitede yaşayan 110 çocuk ücretsiz olarak Pony Club’da animatörlerin sunduğu eğlencelerle gönüllerince bir gün geçirip güzel havanın tadını çıkartırlarken, Pony atlara da binme fırsatını da yakaladılar. Çocuklara, balon şovların yanı sıra çocuklara pamuk şeker ve patlamış mısır ikramı da yapıldı.

Ramazan boyunca etkinliklere devam

İncek Loft Site Yönetimi Müdürü Gökhan Deniz, İncek Loft’ta baharın gelişini kutlamak için site sakinlerine özel “Bahara Merhaba” organizasyonu gerçekleştirdiklerini ifade etti. Sitede yaşayan çocukların gün boyunca Pony Club’ta Pony’lere bindiklerini anlatan Deniz, “Parti evimizin animatörleri ile gün boyu çocuklarımız çok keyifli bir gün geçirdiler. Bahar ayı ile birlikte başlayan etkinliklerimiz Ramazan dönemi ve yaz aylarında da devam edecek” diye konuştu.

Pony Club’tan herkes yararlanabilecek

İncek Loft’daki Pony Club’un işletmeciliğini yapan uluslararası binicilik antrenörü Ersoy İsçioğlu, çocuklara temel düzeyde binicilik eğitimi verdiklerini ve aynı zamanda hayvan sevgisini aşıladıklarını ifade etti. İncek Loft Pony Club’un sitede oturmayanlara da hizmet sunduğunu belirten İsçioğlu, “Çocuklarına hayvan sevgisi aşılamayı isteyen herkesi keyifli zaman geçirmek ve temel binicilik eğitimi almak adına İncek Loft’a bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar kapalı.