Exclusive Homes GÜNDEM Yüzde beş peşinatla HEP İstanbul’da ev sahibi olun

Yüzde beş peşinatla HEP İstanbul’da ev sahibi olun

Yüzde beş peşinatla HEP İstanbul‘da ev sahibi olun. Tekfen Gayrimenkul güvencesiyle Haramidere Kavşağı üzerinde inşa edilen HEP İstanbul’da, evlerine yerleşen aileler huzur dolu bir yaşamın keyfini çıkarırken, Tekfen avantajlı ödeme planları sunmaya devam ediyor. Tekfen Gayrimenkul  hemen ev alıp taşınmak isteyenler için Ağustos ayında “%5 peşin, hemen yerleşin” kampanyası gerçekleştiriyor.

“%5 peşin, hemen yerleşin!” kampanyası kapsamında HEP İstanbul’dan ev sahibi olmak isteyenler %5 peşinat, 5 yıl sıfır faizli Tekfen ödeme planıyla kendi evlerine hemen taşınmanın keyfini yaşıyor. HEP İstanbul‘da 157 metrekarelik 3+1 dairelerin fiyatı 660 bin 600 TL’den başlıyor.

Çocuklar mutlu, aileler mutlu!

Çocukların, yaşamın merkezine konumlandırıldığı HEP İstanbul’da, farklı yaş grupları için 1.400 metrekare büyüklüğündeki çocuk oyun alanları kapalı ve açık yüzme havuzları, kütüphane, cep sineması, 3 kilometre uzunluğundaki yürüyüş ve bisiklet parkurları, spor ve aktivite alanları bulunuyor. Çocuklar HEP İstanbul’da daha güvende, daha keyifli ve daha mutlu büyüyor, bu sayede aileler de huzurlu bir hayatın tadını çıkarıyor.

Yorumlar kapalı.